Зуб мудрості — це восьмий зуб в зубному ряду, який нерідко заподіює величезну кількість незручностей, часто ще до моменту своєї появи. Зуби мудрості небезпечні не тільки хворобливими відчуттями під час свого зростання, а й цілим списком можливих ускладнень і захворювань ротової порожнини після прорізування.

Видалення зуба мудрості, фото 1

Основні показання для процедури видалення зуба мудрості

Показаннями для видалення зуба мудрості можуть бути будь-які, пов'язані з ним незручності, або висока ймовірність їх виникнення.

Основні показання до видалення третіх молярів:

  • Неправильне анатомічне положення в роті. За рахунок неправильного кута прорізування, травмується ротова порожнина (щоки, язик і так далі);
  • У разі впливу на становище інших зубів або порушення прикусу;
  • «Занурений зуб мудрості». Видалення також необхідно при частковій появі або при не прорізуванні третього моляра;
  • Перікороніт (гостре запалення) в період прорізування нижніх зубів мудрості;
  • Виникнення карієсу та інших захворювань порожнини рота. Чистити і доглядати за «вісімками» вкрай важко через складне розташування в ротовій порожнині, до того ж, іноді емаль зубів порушується в процесі прорізування. В такому випадку, видалення зубів мудрості має відбутися негайно, так як карієс може швидко переміщатися і вражати сусідні зуби.

Що таке складне видалення зуба мудрості?

Процес видалення зубів мудрості буває різним за рівнем складності. Це залежить від безлічі факторів. Просте видалення зубів займає невелику кількість часу і для його проведення лікарю знадобляться: спеціальні щипці і анестезія.

В свою чергу, атипове видалення зуба мудрості і його ціна в Києві залежать від наступних умов:

  • при затримці росту «вісімки»;
  • атипове видалення зуба мудрості необхідно при утворенні кісти і пошкодженні кісткової тканини;
  • при неправильному куті зростання і контакті з коренем сусіднього зуба;
  • складне видалення зуба мудрості проводять при зрощенні з кісткою.

Слід звернути увагу, що складність операції залежить від індивідуальних особливостей пацієнта. Буває, для видалення складного зуба мудрості необхідно витягувати його частинами. Саме тому операція з видалення зуба мудрості — специфічна і часто складна процедура, що вимагає уваги досвідченого фахівця-хірурга.

Слід звернути увагу! Незалежно від складності видалення, сучасні технології та препарати дозволяють проводити такі процедури максимально безболісно і комфортно для пацієнта.

Видалення зуба мудрості, фото 2

Видалення зуба мудрості, фото 3

Видалення зубів мудрості: результати, відгуки

Результат після видалення зубів мудрості — позбавлення від дискомфорту і хворобливих відчуттів, які треті моляри здатні завдавати в повсякденному житті. Важливий і той факт, що видалення зуба мудрості сприяє ефективній профілактиці і лікуванню різних стоматологічних захворювань.

Зуби мудрості видалення: відгуки пацієнтів

Одними з головних складових успішного стоматологічного лікування є знання і досвід стоматолога-хірурга, а також наявність великої кількості відгуків та рекомендацій пацієнтів. Відгуки про видалення зуба мудрості — важливі при виборі лікаря і клініки для проведення операції.

Видалення зуба мудрості в Києві та відгуки про операції мають велику популярність серед пацієнтів. У клініці Medissa ви можете ознайомитися з рекомендаціями пацієнтів в розділі ВІДГУКИ, а також дізнатися більше про видалення зуба мудрості та відгуках пацієнтів клініки в наших соціальних мережах.

Видалення зуба мудрості ціна в Києві

Не варто відкладати «на потім» похід в стоматологічну клініку, при появі навіть незначних проблем, в майбутньому це допоможе зберегти здоров'я зубів. Видалення зуба мудрості в Києві є завжди затребуваною процедурою незалежно від віку і статі пацієнтів.

Видалення зуба мудрості і ціна в Києві залежить від безлічі різноманітних факторів ціноутворення на стоматологічні послуги.

Видалення зуба мудрості ціна в Medissa

Вартість видалення зуба мудрості залежить від досвіду лікаря, рівня клініки та індивидуального клінічного випадку кожного пацієнта, адже видалення атипової «вісімки» набагато складніше, і вимагає більшої кваліфікації фахівця. Дізнатися ціни на видалення зуба мудрості в клініці Medissa можна в розділі сайту ЦІНИ.

НАШІ ЛІКАРІ
Збурін Ігор
Лікар Стоматолог-Хірург, Імплантолог, Пародонтолог
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Ортопед, Пародонтолог
Видалення зуба в залежності від складності
570-3280 грн
Записатися на прийом