Цирконієві коронки

Цирконій в стоматології - це тверда і міцна біла кераміка. Цирконій поставляється у вигляді блоків різної форми і розмірів. Обробляє цирконій спеціальна комп'ютерна система виду CAD / CAM.

Де в стоматології застосовується цирконій?

  • Протезування та реставрації. Цирконій міцний матеріал з відмінною естетикою. Коронки з цирконію та цирконієві реставрації виглядають бездоганно і довго слугуватимуть. За допомогою діоксиду цирконію в «Медісса» роблять тотальне протезування: створюють «голлівудську посмішку» в короткі терміни. Коронки, які встановлюють в зоні посмішки, додатково покривають тонким шаром кераміки для максимальної естетичності.
  • Імплантація. Імплант виготовляють зі сплаву титану, але конструкція на яку закріплюють коронку - абатмент - може бути виготовлена ​​з діоксиду цирконію, а не металу, з метою естетики.

Цирконієві коронки, фото 1

Особливості та переваги цирконієвих коронок

  • Коронки зі цирконію міцні та при правильному догляді прослужать пацієнтові до 15-20 років.
  • Цирконій - це біла кераміка з хорошою прозорістю. Цирконієві коронки не відрізняються від природних зубів, на відміну від металокерамічних і металевих коронок.
  • На основу цирконієвої коронки при необхідності наносять тонкий шар кераміки для створення ідеального кольору і форми конструкції.
  • Цирконій, як і золото відмінно приживається в організмі, не викликає алергії і не окислюється, як метали.
  • Цирконієві коронки створюють за допомогою комп'ютерних систем, тому коронки з цирконію не вимагають додаткової корекції і відразу встановлюються пацієнтові. Вартість цирконієвих коронок залишається високою.
  • Вартість формується на основі ціни самого матеріалу та технології його обробки.

Як цирконієві коронки встановлюють в «Медісса»?

1. Консультація та діагностика. Під час консультації стоматолог ортопед проводить діагностику ротової порожнини пацієнта і прогнозує результат.

2. Зняття відбитків. За допомогою сучасної технології 3D сканування 3DShape лікар знімає «віртуальний відбиток» щелеп. Такий вид зняття відбитків повністю комфортний, підходить вагітним і людям з вираженим блювотним рефлексом. Крім того «віртуальний відбиток» точніший традиційного відбитку.

3. Виготовлення цирконієвих коронок. Цирконієві коронки виготовляють у власній лабораторії клініки за допомогою комп'ютерних технологій. Лабораторія знаходиться в будівлі клініки, тому лікар і технік можуть оперативно вирішувати будь-які робочі питання і контролювати процес створення.

4. Тимчасові коронки. Пацієнт ні дня не ходить без зубів. Перед установкою постійних коронок пацієнт носить тимчасові коронки.

5. Установка коронок. Коли цирконієві коронки готові, лікар закріплює їх на зуби.

6. Профілактичні відвідування. Рекомендуємо робити професійну гігієну порожнини рота в клініці не рідше, ніж раз в 6 місяців, щоб коронки прослужили якомога довше.

НАШІ ЛІКАРІ
Гетало Катерина
Лікар Стоматолог - Ортопед
Чмола Михайло
Лікар Стоматолог - Ортопед
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Імплантолог
Коронка на зуб
6400-17000 грн
Записатися на прийом
Коронка на імпланті
6900-11900 грн
Записатися на прийом