Чоловіча епіляція на інноваційному апараті Alma Soprano Ice Platinum

Лазерна епіляція давно знайшла свою популярність серед представниць прекрасної статі. Але слід розвіяти стереотип про те, що лазерна епіляція для чоловіків - зовсім не потрібна косметична «маніпуляція». На думку фахівців, чоловіча епіляція в Києві - давно затребувана процедура, популярність якої зростає з кожним днем невідкладно.

Чоловіки роблять епіляцію різних зон. Найпопулярнішими зонами, в яких чоловіки позбавляються волосся прийнято вважати: обличчя, спину і ноги. Але для деяких представників сильної статі, час, витрачений на рутинне щоденне гоління - недозволена розкіш. І тут на допомогу приходить чоловіча лазерна епіляція.

Щоб завжди виглядати доглянуто і привабливо клініка Medissa пропонує чоловікам унікальну технологію лазерної епіляції нового покоління - Alma Soprano Ice Platinum.

Лазерна епіляція для чоловіків, фото 1

Що таке епіляція на апараті Alma Soprano Ice Platinum?

Лазерний апарат Soprano Ice Platinum розробила ізраїльська компанія зі світовим ім'ям Alma Lazer. Виробник відомий високою якістю обладнання і технологіями, які не мають аналогів в світі.

Механізм дії лазера спрямований на руйнування волоска одночасно в трьох його частинах. Лазер діє на фолікул за допомогою трьох лазерів і хвиль різної довжини. Поступово нагріваючи волосся, уражаються всі його частини, виключається його живлення зсередини.

Необхідно звернути увагу, на те, що лазери попередніх поколінь видаляли волосся одним потужним імпульсом, і тому був ризик відчувати дискомфорт, біль під час процедури, а також був ризик пошкодження шкіри. Лазер Soprano Ice Platinum абсолютно безпечний. Якщо раніше епіляція тіла чоловіків була тривалим і неприємним процесом, то з появою такого апарату, її негативні сторони залишилися далеко в минулому!

   Лазерна епіляція для чоловіків, фото 2

Які переваги чоловічої лазерної епіляції апаратом нашої клініки?

 • Розроблена технологія дозволяє видаляти волоски будь-якого типу і густоти, при наявності у них пігменту (кольору), що дозволяє безпечно проводити процедуру не тільки на тілі, а й на обличчі. Завдяки цьому епіляція бороди або лазерна епіляція брів чоловіків, набула зовсім новий рівень безпеки і комфорту.
 • Засмагла шкіра перестала бути протипоказанням для даної процедури. Так як приступити до процедури лазерної епіляції можна вже за 3 дні до і 3 дні після перебування на сонці.
 • Додатковий комфорт під час роботи апарату.
 • Лазер повністю обробляє всю необхідну поверхню, не пропускаючи волоски, виключаючи можливість утворення прогалин.
 • Працює швидше лазерів попереднього покоління. Ноги обробляються всього за кілька хвилин, так само як і епіляція спини у чоловіків.
 • Не має періоду реабілітації. Не викликає почервоніння.
 • Згодом, волосся, на який впливав лазер, руйнується назавжди.

Скільки процедур необхідно для досягнення результату?

Чоловіче волосся має більш щільну і жорстку структуру, ніж жіноче. Це обумовлено природою ще з давніх часів, і, звичайно ж, переважанням чоловічих гормонів в організмі. У зв'язку з цим, для видалення чоловічого волосся знадобиться більше часу. Але результат почне себе проявляти вже після 1 процедури лазерної епіляції. Волосся вже стане слабкіше і тонкіше в обробленому місці, буде це лазерна епіляція спини або лазерна епіляція бороди і вусів.

У середньому знадобиться від 8 процедур з інтервалом в 3-6 тижнів між процедурами, щоб досягти стійкого тривалого результату. Для того, щоб позбутися від волосся назавжди, необхідно збільшити кількість процедур і інтервали між процедурами приблизно до 3 місяців, що в обов'язковому порядку обговорюється з фахівцем нашої клініки.

Лазерна епіляція для чоловіків, фото 3

Коли показана чоловіча епіляція лазером?

Видалення волосся показано при особистому бажанні пацієнта, коли зайва «рослинність» на обличчі й тілі псує зовнішній вигляд або приносить дискомфорт. Одна з найбільш бажаних процедур на сьогоднішній день серед чоловіків, через економію дорогоцінного часу і щоб уникнути неприємних подразнень на обличчі - епіляція бороди. Також не менш поширені такі зони для видалення волосся: ніс, чоловіча спина, ноги, руки і зона бікіні.

Процедура абсолютно безпечна і не має побічних ефектів, тому часто до неї звертаються спортсмени, знаменитості, успішні люди бізнесу.

Які протипоказання до чоловічої лазерної епіляції на апараті?

До основного списку протипоказань до проведення процедури в зоні обличчя і тіла потрібно віднести:

 • герпес в активній стадії;
 • сахарний діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • захворювання, пов'язані з онкологією, а також інші захворювання, що знаходяться у стадії загостренні.

Так чи інакше, необхідна більш індивідуальна консультація з фахівцями.

Ціна на чоловічу епіляцію на апараті Alma Soprano Ice Platinum?

Вартість на лазерну чоловічу епіляцію будь-якої зони є на сторінці ЦІНИ сайту нашої клініки.

Процедура лазерної епіляції на апараті Soprano Ice Platinum безпечна і дозволена з 14 років. У «Медісса» неповнолітні пацієнти можуть відвідати клініку вперше в супроводі одного з батьків. Під час першого візиту батьки підписують інформаційне угоду на процедуру, далі юний пацієнт може відвідувати клініку самостійно.

Відгуки пацієнтів про процедуру читайте в розділі ВІДГУКИ на сайті, а також на наших офіційних сторінках у соцмережах.

Лазерна епіляція для чоловіків, фото 4

НАШІ ЛІКАРІ
Адамовська Анжела
Естетист по тілу
Владлена Денисенко
Естетист по тілу
Пархоменко Наталя
Естетист по тілу
Лазерна епіляція Ноги чоловічі (повністю)
2000 грн
Записатися на прийом