Що таке люмініри і чим вони відрізняються від традиційних вінірів?

Люмініри - це ультратонкі пластинки з кераміки або композитного матеріалу приблизно 0,2 мм в товщину. Люмініри практично прозорі і повторюють природний вигляд емалі.

Коли встановлюються вініри, зуб обточують. Люмініри настільки тонкі, що їх можна встановити без сточування зуба.

Люмініри довговічні. При правильному догляді, люмініри прослужать до 20 років.

Люмініри та вініри створюють естетику посмішки, виправляють незначні викривлення, освітлюють зуби та надають зубам правильної форми.

Скільки часу займає поставити люмініри? 

Люмініри, фото 1

Встановлення люмінірів займає у вас всього 2 відвідування стоматолога. У перший візит лікар зніме віртуальний 3D зліпок щелеп і обговорить з вами бажаний результат. Під час другого візиту, готові люмініри встановлять на зуби. Процес установки займає не більше 1 години. 

Чи можна виправити прикус люмінірами?

Люмініри не вирішують проблему неправильного прикусу. Люмініри працюють з естетикою і можуть прибирати незначні викривлення зубів. Наприклад, коли один або кілька зубів в щелепі нахилені або зігнуті. Люмініри на криві зуби встановлюються після обточування.

На консультації лікар стоматолог оцінить ситуацію і вирішить, чи потрібна вам ортодонтія. При необхідності у «Медісса» можна пройти консультацію досвідченого лікаря ортодонта.

Як процедура установки люменірів проходить у клініці «Медісса»?

  • Під час першого візиту в клініку лікар стоматолог змоделює бажану форму майбутнього люмініру та його колір. Після чого віртуальний 3D зліпок направлять у власну лабораторію клініки «Медісса». При установці люмінірів зуби не обточуються, тому не потрібно носити тимчасові люмініри.
  • Коли ви вдруге прийдете до клініки, люмініри будуть вже виготовлені. Лікар звірить їх форму і колір з моделлю та встановить на зуби.
  • Процедура установки люмінірів - це абсолютно безболісний спосіб назавжди відбілити зуби і надати їм ідеальної форми. Люмініри ультратонкі, у більшості випадків, вони фіксуються на зуби без препарування тканин зуба. Тому ви не відчуєте ніякого дискомфорту при установці люмінірів.

Чи можна їсти жувальну гумку та липку їжу з люмінірами? 

Звичайно, люмініри надійно кріпляться до зубів спеціальним клеєм. Ви можете продовжувати вживати звичну їжу. Але не забувайте про ретельну гігієну порожнини рота і відвідування стоматолога для професійного чищення. Ці прості правила допоможуть зберегти люмініри в ідеальному вигляді на довгі роки.  

Чи можливо зняти люмініри?

Люмініри встановлюються без обточування і пошкодження зубів, тому установка люмінірів є зворотньою. Зуби під люмінірами залишаються «живими». При необхідності лікар може без шкоди зняти люмініри. 

Скільки коштують люмініри?

Люмініри, фото 2

Установка люмінірів це кропітка, практично ювелірна робота. Щоб оволодіти технікою установки люмінірів лікар стоматолог ортопед довго навчається технології. Тому якісна установка люмінірів не може коштувати дешево. Вартість люмінірів, як і вінірів з якісної установкою у Києві стартує від 10 900 гривень.

Люмініри або вініри вирішувати вам. Враження про процедуру наших пацієнтів у розділі «ВІДГУКИ». Фото до і після на сторінці «Вініри» і на наших офіційних сторінках у соціальних мережах.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда зателефонуйте в наш call-центру за телефоном в місті Києві (044) 502-67-67 або (044) 502-67-77

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію

НАШІ ЛІКАРІ
Гетало Катерина
Лікар Стоматолог - Ортопед
Чмола Михайло
Лікар Стоматолог - Ортопед
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Імплантолог
Вінір
10900-17000 грн
Записатися на прийом
Цільнокерамічна вкладка
10900 грн
Записатися на прийом