Епіляція тіла на апараті Alma Soprano Ice Platinum

Як бути готовим до відпустки в бікіні круглий рік? У клініці Medisssa в Києві знають відповідь! Лазерна епіляція всього тіла апаратом Alma Soprano Ice Platinum - технологія нового покоління. Лазерна епіляція стає швидкою, безболісною і втричі ефективніше!

Який механізм дії та технологія роботи нашого апарату?

Alma Soprano Ice Platinum - це ізраїльська технологія, якій немає аналогів. Лазер цієї торгової марки виробника поєднує у собі силу трьох хвиль: діодної, неодимової та олександритової. Вони руйнують фолікул на різній довжині. Лазер руйнує живильну частину фолікула, цибулину і саму волосину. Технологія нагріває цибулину волоса до температури вище 60 градусів Цельсія, при якій цибулина розпадається. Головна перевага такого методу впливу на волосяний фолікул - повна відсутність пошкоджень шкіри і реабілітаційного періоду.

Лазерна епіляція тіла, фото 1

Які переваги лазерної епіляції тіла Alma Soprano Ice Platinum?


  • Дана технологія епіляції волосся дозволяє ефективно впливати на абсолютно будь-який тип волосся, при наявності в ньому пігменту (кольору).
  • Підходить для всіх типів шкіри. Така технологія лазерної епіляції, дозволяє працювати на засмаглій шкірі. Приступити до процедури лазерної епіляції можна вже за 3 дні до і 3 дні після перебування на сонці. Це дає можливість робити епіляцію відразу після відпустки у спекотних країнах, більше немає необхідності чекати поки з тіла зійде загар.
  • Лазер працює безболісно. Пацієнт не відчуває дискомфорту, максимум тепло у зоні, де працює апарат. Це досягається за рахунок спеціальної насадки, яка охолоджує шкіру до -3 градусів за Цельсієм, а так само завдяки роботі апарату в русі, коли насадка рухається уздовж області, яку обробляє. А це означає, що тепер досить тривала за часом лазерна епіляція спини стане більш комфортною і якісною.
  • Максимально точно обробляє шкіру, не залишає прогалин на великих зонах, таких, як гомілки і стегна.
  • Працює набагато швидше, ніж лазерні апарати і технології інших виробників. Наприклад, процедура видалення волосся на гомілках триває не більше 30 хвилин, починаючи з моменту, коли пацієнт зайшов в кабінет і вийшов з нього вже після процедури
  • Після процедури на шкірі не залишається почервоніння. Період реабілітації відсутня.
  • Лазер руйнує волосяний фолікул назавжди.

Коли використовують лазерну епіляцію для тіла?

Звернутися до наших фахівців для того, щоб зробити лазерну епіляцію варто в тому випадку, якщо з яких-небудь причин, зайві волосинки приносять вам фізичний або психологічний дискомфорт. Ні для кого з нас не секрет, що крім стандартних зон для видалення небажаних волосків таких як: зона пахвових западин, ноги, руки, зона бікіні, існують й інші не менш «проблемні» місця на нашому тілі. Все частіше чоловіки вибирають таку процедуру як лазерна епіляція шиї або обличчя. Популярності серед жінок і чоловіків набирає лазерна епіляція живота - досить складна зона.

Лазерна епіляція тіла, фото 2

Яку кількість процедур потрібно зробити, щоб отримати результат?

Перший результат пацієнт помітить вже після 1 процедури лазерної епіляції на апараті Alma Soprano Ice Platinum. Волосся почне рости не так активно, їх структура буде слабкішою. Поступово від процедури до процедури волосся буде ставати менше, і воно буде тонкіше.

Лікарі клініки Medissa рекомендують відвідати в середньому 6-8 процедур для досягнення стійкого і тривалого результату. Інтервал між процедурами 4-5 тижнів.

Якщо у пацієнта є мета позбутися волосся на тілі назавжди, необхідно продовжити курс процедур з інтервалом у 3-4 місяці.

Кількість процедур індивідуальна. Чимало залежить від зони, типу волосся і шкіри пацієнта.

НЕОБХІДНО ЗНАТИ! На тілі є гормональні зони росту волосся, які найчастіше, і в першу чергу, приносять дискомфортні відчуття жінкам. До гормональних зон слід відносити, такі зони як: живіт, руки, біла лінія живота, груди, спина. Щоб позбутися від волосся на руках назавжди, знадобитися більше часу, ніж видалити волосся на ногах назавжди. Але слід звернути увагу, що епіляція лазером Soprano допомагає значно зменшити ріст волосся в будь-якій зоні тіла і значно збільшити інтервали між епіляції. Наприклад, лазерна епіляція волосся на животі, позбавить пацієнтів від проблем з вросшими волоссям і появою жорсткої щетини, які виникають при голінні і воскової епіляції.

Лазерна епіляція тіла, фото 3 

Які протипоказання до лазерної епіляції тіла на апараті Soprano Ice Platinum?

Усі протипоказання - стандартні для процедури видалення волосся і включають у себе наступні захворювання:

- герпес в активній стадії;

- діабет;

-онкологічне захворювання;

-інші захворювання в стадії загострення.

Так само до протипоказань до проведення процедури лазерної епіляції тіла слід віднести:

-вагітність;

-період лактації.

Яка вартість епіляції тіла на апараті Alma Soprano Ice Platinum?

Вартість на лазерну епіляцію тіла дивіться на сторінці сайту ЦІНИ, де ви зможете більш детально ознайомитися з прайсом наших послуг, а так само записатися до нас на процедуру онлайн.

Процедура лазерної епіляції на апараті Soprano Ice Platinum безпечна і дозволена з 14 років. У «Медісса» неповнолітні пацієнти можуть відвідати клініку вперше в супроводі одного з батьків. Під час першого візиту батьки підписують інформаційне угоду на процедуру, далі юний пацієнт може відвідувати клініку самостійно.

Відгуки пацієнтів про процедуру читайте в розділі ВІДГУКИ на сайті, а також на наших офіційних сторінках у соцмережах.

Лазерна епіляція тіла, фото 4

Отзывы про Лазерна епіляція тіла

НАШІ ЛІКАРІ
Адамовська Анжела
Естетист по тілу
Владлена Денисенко
Естетист по тілу
Пархоменко Наталя
Естетист по тілу