Лазерна епіляція рук на апараті Alma Soprano Ice Platinum

Лазерна епіляція рук Alma Soprano Ice Platinum - легкий спосіб забути про гоління, крем для депіляції, і інших численних, і дискомфортних способів досягнення гладкості шкіри рук і пахв. Завдяки лазерній епіляції, рутинний і не завжди приємний догляд за шкірою рук і пахв залишаться в далекому минулому.

Чому варто зробити лазерну епіляцію рук і пахв?

Неодноразове гоління пахв робить цю область схильною до вросшого волосся, з сухою, постійно роздратованою шкірою. Шкіра на руках теж грубіє і подразнюється від постійних механічних впливів бритви, крему для депіляції або воску. У результаті, волосся росте ще швидше, гірше піддається черговому видаленню. Руки і зона пахв мають не доглянутий вигляд, постійно вимагають постійного догляду для відновлення і живлення шкіри.

Лазерна епіляція Soprano Ice Platinum - найбільш правильне рішення, для того, щоб попрощатися з волоссям на руках і в області пахв без шкоди для шкіри.

Волоски руйнуються безповоротно, і волосся просто випадає. Згодом пори на шкірі рук і пахв звужуються, ви отримаєте красиву, оксамитову і гладеньку шкіру рук. 

Лазерна епіляція рук, фото 1

Як працює технологія Alma Soprano Ice Platinum?

Лазерний апарат Soprano Ice Platinum розробила велика ізраїльська компанія Alma Lasers. Компанія - світовий постачальник обладнання для естетичної медицини. Новий лазер - об'єднує у собі всі переваги попередніх лазерів компанії. Він використовує хвилі трьох типів, різної довжини.

Три види хвиль впливають на волосся від основи до зовнішньої частини і повністю руйнують його безповоротно. Таким чином, можна отримати максимально ефективну процедуру за короткий час.

Такий метод лазерної епіляції рук і пахв виключає будь-які пошкодження тканин, опіки і, як наслідок, реабілітаційний період повністю відсутній. Це говорить про те, що з'явився спосіб безпечно позбавлятися від небажаного волосся у будь-якій зоні.

   Лазерна епіляція рук, фото 2

Які переваги лазерної епіляції тіла за новою технологією?

 • Лазерний апарат нового зразка не має обмежень в розпізнанні будь-якого типу волосся. При наявності пігменту (кольору) в волосках, світловолосі жінки і чоловіки можуть не переживати щодо позитивного результату процедури.
 • Лазер безпечний для засмаглої шкіри. Більше не потрібно переживати з приводу запису на процедуру до засмаги. Тепер лазерну епіляцію можна робити за 3 дні до і 3 дні після перебування на сонці.
 • Спеціальна система охолодження насадки і режим роботи in-motion робить процедуру комфортною для пацієнта. Більше ніяких хворобливих відчуттів під час епіляції рук і пахв!
 • Технологія покриває всю оброблювану ділянку, не пропускаючи волоски. Таким чином, забезпечується рівномірний результат видалення волосся, без пропусків.
 • Апарат працює набагато швидше, ніж лазери минулих поколінь. Зона рук обробляється за кілька хвилин.
 • Немає реабілітації, тому що не будуть зачіпатися сусідні тканини. Дія лазера спрямована виключно на видалення волосків.
 • Пройшовши необхідний курс процедур, волосся руйнується незворотньо.

Скільки процедур потрібно зробити, щоб отримати результат?

Пацієнт побачить перший результат вже після 1 процедури лазерної епіляції на апараті. Волосся припине рости так активно, як було раніше. Структура буде слабкішою, волосся буде поступово стоншуватись і в кінцевому підсумку - зникнуть зовсім.

У середньому необхідно 6-8 процедур для досягнення стійкого і тривалого результату. Інтервал між процедурами 4-5 тижнів.

Якщо у пацієнта є мета позбутися волосся на руках і в області пахв назавжди курс процедур продовжують з інтервалом у 3-4 місяці.

Кількість процедур лікар призначає індивідуально.

ВАЖЛИВО! Руки відносяться до гормональних зон появи волосся на тілі. Тому для видалення волосся у цій зоні назавжди знадобитися більше часу, ніж, наприклад, у зоні гомілок. Але, епіляція лазером Alma Soprano Ice Platinum допомагає значно зменшити ріст волосся на руках і в зоні пахв, а також значно розширити перехідний період між епіляціями. З лазерною епіляцією Alma Soprano Ice Platinum у пацієнтів немає проблем з вросшими волоссям, подразненням шкіри, які виникають при голінні й інших видах депіляції.

Лазерна епіляція ефективно видаляє волосся:

 • У зоні пахвових впадин.
 • На руках.
 • На обличчі.
 • На тілі.

Забезпечує рівномірний і однаково ефективний результат у будь-якій зоні обличчя або тіла.

Які протипоказання до лазерної епіляції рук на апараті Alma Soprano Ice Platinum?

Протипоказання до проведення процедури лазерної епіляції рук:

 • діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • вагітність;
 • період лактації;
 • інші хвороби у стадії загострення.

Лазерна епіляція рук, фото 3

Яка ціна епіляції рук і пахв на лазерному апараті?

Вартість на лазерну епіляцію рук і пахв дивіться на сторінці сайту ЦІНИ. На сайті є можливість записатися на процедуру онлайн.

Процедура лазерної епіляції на апараті Soprano Ice Platinum безпечна і дозволена з 14 років. У «Медісса» неповнолітні пацієнти можуть відвідати клініку вперше в супроводі одного з батьків. Під час першого візиту батьки підписують інформаційне угоду на процедуру, далі юний пацієнт може відвідувати клініку самостійно.

Відгуки пацієнтів про процедуру читайте у розділі ВІДГУКИ на сайті, а також на наших офіційних сторінках у соцмережах.

Лазерна епіляція рук, фото 4

НАШІ ЛІКАРІ
Адамовська Анжела
Естетист по тілу
Владлена Денисенко
Естетист по тілу
Пархоменко Наталя
Естетист по тілу
Лазерна епіляція Руки повністю (включаючи кисті, передпліччя, плечі)
750 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Пахвова ділянка
435 грн
Записатися на прийом