Стоматологічна клініка

 Стоматологія, фото 1

Наша стоматологічна клініка має величезний досвід лікування захворювань ротової порожнини будь-якої складності. Так, перша клініка була заснована 25 років тому та до цього дня, «Медісса» залишається вірна своїм принципам, які базуються на індивідуальному підході до кожного пацієнта та висококласному результаті кожної окремої роботи.

Лікарі клініки «Медісса» – це команда висококваліфікованих фахівців, які продовжують удосконалювати свої навички на українських та міжнародних семінарах та курсах. Всі вони мають вищу спеціалізовану освіту, багато з них є кандидатами наук. Довіряючи нам, ви можете бути впевнені, що ваше здоров'я у надійних руках! Під час діагностики у клініці «Медісса» використовується найсучасніше діагностичне обладнання: 3D сканер, 3D прінтер, ортопантомограф та радіовізіограф.

У список стоматологічних послуг клініки «Медісса» у Києві входять всі сучасні види стоматологічних маніпуляцій:

 • високоточне діагностування за допомогою 3D сканера та ортопантомографа
 • терапевтична стоматологія
 • профілактична стоматологія (професійне зняття зубного каменю, чистка зубів airflow)
 • відбілювання зубів сучасними системами Zoom та Beyond
 • всі види ортодонтичного лікування у дітей та дорослих
 • пародонтологія
 • ендодонтичне лікування (лікування каналів зуба)
 • всі види протезування зубів
 • хірургія
 • імплантація зубів
 • дитяча стоматологія
 • лікування «уві сні» (загальний наркоз) для дітей та дорослих
Стоматологія, фото 2

Стоматологічна клініка «Медісса» це сімейна клініка від вашого першого зуба до першого зуба ваших онуків!

 «Медісса» - це сучасна стоматологія, яка поєднує у собі оптимальну формулу ціни та якості. Під час лікування кореневих каналів зуба лікарі стоматологи використовують найточніший метод лікування каналів зуба лікування під мікроскопом. Крім того, у клініці «Медісса» практикується найновіший та ефективний метод пломбування за допомогою гарячої гутаперчі.

Під час імплантації зубів лікарі-хірурги клініки «Медісса» працюють з апаратом PEZOTOM, що допомагає провести імплантацію з максимальною легкістю, без болю та скоротити час загоєння тканин, завдяки своїм антисептичним властивостям.

Оксана 25.10.2016
Посетила Медиссу спонтанно. Резко разболелся зуб, и я зашла в первую клинику, которую встретила по дороге домой. И не прогадала. С первой минуты понравилось и отношение персонала, и отношение врача. Мне пролечили зубные каналы в Медиссе. Обслуживанием и работой доктора осталась очень довольна. Даже решила сменить свою старую клинику и ходить сюда. Советую Прочитати всі відгуки

Ортодонтія у клініці «Медісса» - це вирішення проблем прикусу та виправлення неправильного положення зубів будь-якої складності, як у дітей так та у дорослих пацієнтів.

У клініці «Медісса» встановлюються всі сучасні види ортодонтичних конструкцій. Від металевих брекет-систем до систем невидимок інкогніто.

У Києві працює окрема спеціалізована дитяча стоматологічна клініка.

Всі дитячі стоматологи клініки «Медісса» досвідчені професіонали, які зможуть знайти підхід навіть до неконтактних дітей.

Прийом у дитячого стоматолога у клініці «Медісса» це завжди захоплююча гра, без стресу з користю для здоров'я дитини. У «МЕДІССА» використовується спеціальне дитяче обладнання.

Під час лікування дитячих зубів використовуються тільки сучасні неагресивні матеріали. Також, у клініці працює велика ігрова кімната, де дитина зможе весело провести час перед візитом до лікаря.

Запишиться за телефоном
(044) 502-67-77 або (044) 502-67-67,
або залиште заявку
на сайті просто зараз!

Виберіть послугу