Що таке сапфірові брекети?

Сапфирові брекети, фото 1

Сапфірові брекети - це вид естетичних ортодонтичних конструкцій. Сапфірові брекети практично непомітні на зубах. Ці брекети зроблені зі штучного сапфіру.

Скоби сапфірових брекетів прозорі і пропускають світло, тому вони практично невидимі. Ви швидше помітите сам зуб, ніж брекет на ньому.

Які переваги сапфірових брекетів?

  • Сапфірові прозорі брекети популярні серед пацієнтів, тому що роблять лікування непомітним для оточуючих. Пацієнт може вільно посміхатися під час лікування.
  • Сапфірові брекети мають гладку поверхню. Вони не дряпають слизову ротової порожнини. Носити їх не тільки красиво, але і комфортно.

Скільки триває лікування прикусу сапфіровими брекетами?

Термін лікування індивідуальний. У середньому лікування брекетами сапфіровими займає від 1 року до 1,5 роки. Після лікування брекетами лікар ортодонт може призначити носіння елайнерів, щоб закріпити результат. Елайнери - це прозорі капи, які легко знімаються під час їжі і чищення зубів. Елайнери носяться 2-6 місяців.

Які недоліки сапфірових брекетів? 

  • Вартість сапфірових брекетів трохи вища, у порівнянні з іншими видами брекетів.
  • Лікування може зайняти більше часу, ніж лікування металевими брекетами.

Сапфирові брекети, фото 2

Як проходить лікування у клініці «Медісса»?

Перший візит. Під час перших відвідин, лікар огляне пацієнта і прийме рішення яке лікування обрати. Потім ортодонт зніме віртуальний знімок щелеп пацієнта за допомогою 3D сканера. Цифрова модель щелеп пацієнта відправиться у лабораторію, де технік виготовить по ній брекети сапфірові. Лікар зробить фото пацієнта до початку лікування, щоб побачити і наочно показати пацієнтові прогрес і результат лікування.

Підготовка до лікування. Перед початком ортодонтичного лікування пацієнт приходить на огляд до стоматолога терапевта, щоб переконатися, що ротова порожнина здорова. Після установки брекетів, на час лікування, пролікувати зуби буде неможливо без зняття брекетів. Безпосередньо перед установкою брекетів лікар стоматолог терапевт робить пацієнтові професійну чистку зубів.

Встановлення брекетів. Сапфірові брекети встановлюються на зуби пацієнта. Лікар призначає графік відвідувань. Пацієнт буде регулярно приходити до ортодонта, щоб лікар міг контролювати динаміку лікування і коригувати брекети під зміни прикусу.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на консультацію до стоматолога-ортодонта зателефонуйте в наш call-центр за телефоном у місті Києві (044) 502-67-67 або (044) 502-67-77.

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію. Відгуки пацієнтів «Медісса» про сапфірові та інші види брекетів читайте на сайті у розділі ВІДГУКИ.

НАШІ ЛІКАРІ
Славушевич Олександр
Лікар Стоматолог - Ортодонт
Брекети сапфірові (одна щелепа) від
19500 грн
Записатися на прийом