Що таке керамічні брекети?

Керамічні брекети, фото 1

Керамічні брекети - це незнімні ортодонтичні конструкції, що означає на час лікування їх не можна знімати ні під час прийому їжі, ні під час гігієни порожнини рота, ні під час сну. Вони складаються зі скоб, прикріплених до зубів і металевої дуги, яка проходить через ці скоби.

Від інших видів брекетів керамічні брекети відрізняються матеріалом, з якого виконані скоби. Спеціальна стоматологічна кераміка - це міцний і естетичний матеріал. Прототипом для керамічних брекетів став матеріал розроблений NASA.

Стоматологічна кераміка має непористу структуру, тому брекети не фарбуються, коли пацієнт п'є каву, чорний чай і курить сигарети. 

Завдяки керамічним брекетам ортодонтичне лікування протікає непомітно для оточення пацієнта.

Які є види керамічних брекетів?

Керамічні брекети можуть відрізнятися за кольором: бути пофарбованими в тон зубів або прозорими. Вибір кольору керамічних брекетів залежить від початкового тону зубів пацієнта. Якщо зуби максимально світлого відтінку краще підійдуть повністю прозорі скоби, якщо ж зуби нормального відтінку краще підібрати керамічні брекети в тон зубів.

Лікар стоматолог ортодонт на консультації допоможе визначитися з видом керамічних брекетів індивідуально для кожного пацієнта.

Як зрозуміти чи підходять вам керамічні брекети?

Перед вибором ортодонтичного лікування важливо вивчити всі особливості вашої ситуації. При установці керамічних брекетів варто враховувати наступне:

  • Лікування керамічними брекетами займає трохи більше часу, ніж з металевими брекетами.
  • Як і під час носіння будь-яких естетичних ортодонтичних конструкцій, треба уникати жорстких і липких продуктів, щоб не пошкодити брекети.
  • Ціна на керамічні брекети в Києві вище, ніж на металеві. Якщо у вас обмежений бюджет, можна встановити керамічні брекети на верхню щелепу і металеві скоби на нижню щелепу. Такий компроміс можливий тільки після висновку лікаря ортодонта.

Чим брекети керамічні відрізняються від Іnvisilign кап?

Керамічні або білі брекети відносяться до естетичних ортодонтичних конструкціЙ, але від кап-невидимок вони все-таки відрізняються. Керамічні брекети з'єднані металевою скобою. Invisalign капи - повністю прозорі, без металевих деталей. Але такі капи підходять не всім пацієнтам і ціна їх вища.

Керамічні брекети, фото 2

Які переваги керамічних брекетів?

  • Керамічні брекети комфортно носити, вони не подразнюють ясна.
  • Цей вид брекетів досить міцний. Вони рідко сколюються і не змінюють колір під впливом фарбувальних продуктів, таких, як вино, чорний чай, каву, буряк і т.д..
  • Завдяки тому, що матеріал брекетів максимально відтворюють колір зубів пацієнта, носіння керамічних брекетів непомітно. Такий вид лікування часто обирають дорослі та підлітки.

Як відбуваеється лікування керамічними брекетами в клініці «Медісса»?

Консультація та огляд у клініці. Під час перших відвідин, лікар огляне пацієнта і прийме рішення щодо встановлення керамічних брекетів пацієнтові. Якщо показання до лікування і бажання пацієнта збігаються, лікар робить віртуальний знімок щелеп пацієнта технологією 3D сканування. Ця процедура швидка і комфортна. Цифрова модель щелеп направляється у зуботехнічну лабораторію, де технік виготовляє брекети індивідуально під щелепу пацієнта. Лікар робить фото пацієнта до початку лікування, щоб побачити і наочно показати пацієнтові прогрес і результат лікування. 

Перед встановленням брекетів. Перед початком ортодонтичного лікування пацієнт приходить на огляд до стоматолога терапевта, щоб переконатися, що ротова порожнина здорова. Коли брекети встановлені, пролікувати хворі зуби неможливо без зняття брекетів. Щоб уникнути подібних ситуацій, лікар стоматолог терапевт прибирає весь карієс до встановлення брекетів. Безпосередньо перед встановленням брекетів лікар стоматолог терапевт робить пацієнтові професійну чистку зубів і тільки після цього на здорові чисті зуби встановлюються брекети керамічні.

Встановлення брекетів. Керамічні брекети встановлюються на зуби. Лікар ортодонт призначає пацієнтові графік відвідувань. Регулярні огляди в клініці невід'ємна і важлива частина ортодонтичного лікування. Під час них лікар контролює динаміку лікування і коригує брекети під зміни прикусу.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на консультацію до стоматолога-ортодонта зателефонуйте до нашого call-центру за телефоном в місті Києві (044) 502-67-67 або (044) 502-67-77.

Адміністратор підбере зручний для Вас час та запише на консультацію.

Отзывы про Керамічні брекети

НАШІ ЛІКАРІ
Славушевич Олександр
Лікар Стоматолог - Ортодонт
Брекети керамічні (одна щелепа) від
18500 грн
Записатися на прийом