Установка зубних коронок і мостів: функціональність, естетика і поліпшення якості життя.

У «Медісса» вирішують проблему втрачених зубів або окремих їх частин будь-якої складності.

Встановлюють зубні коронки всіх видів від металокерамічних до керамічних і цирконієвих коронок.

Мостовидні конструкції (мости).

Виконують усі види протезування на імплантатах.

Коронки на зуби, фото 1

Як проходить процедура?

  • Консультація і цифрова діагностика. Під час першого візиту, лікар-ортопед проводить детальне обстеження ротової порожнини пацієнта. Після необхідної цифрової діагностики вибирається індивідуальний вид протезування зубів.
  • Складання плану лікування. Під час консультації стоматолог-ортопед обговорює з пацієнтом всі варіанти і вартість лікування. Під час наступного візиту наш клієнт-менеджер, спільно з доктором стоматологом надає пацієнту детальний план лікування, де чітко прописані всі етапи протезування, включаючи вартість.
  • Зняття цифрового відбитка. За допомогою сучасної технології 3D Shape відбиток знімається без дискомфорту для пацієнта, і цифрова модель щелеп миттєво виводиться на екран. Цифрова модель відправляється зубному техніку. В цей же візит для пацієнта виготовляються на місці тимчасові коронки. Це означає пацієнт ні дня не ходить без зубів.
  • Виготовлення коронок у власній зуботехнічній  лабораторії клініки «Медісса». У «Медісса» знаходиться власна зуботехнічна лабораторія, що значно спрощує комунікацію між лікарем та техніком і скорочує терміни виготовлення роботи. За цифровою моделлю щелеп зубний технік виготовить коронки в максимально короткі терміни, не більше тижня, в залежності від конструкції.
  • Здача роботи та протезування. Під час наступного візиту робота презентується пацієнтові та встановлюється у ротовій порожнині. Процедура займає 1,5 - 2 години.
  • Контрольні візити. Лікар призначає пацієнтові графік контрольних візитів для контролю за станом коронок.

Які переваги протезування зубів в клініці «Медісса»?

  • Сучасні технології зняття відбитків роблять процес комфортним для пацієнта, ідеальні для вагітних жінок і людей з вираженим блювотним рефлексом.
  • Наявність власної зуботехнічної лабораторії значно скорочує час виготовлення роботи і скорочує кількість візитів пацієнта в клініку.
  • Складання плану лікування дає пацієнтові ясну поетапну картину всього процесу: кожної маніпуляції, кожної витраченої пацієнтом гривні.
До before
Після after

Отзывы про Коронки на зуби

НАШІ ЛІКАРІ
Гетало Катерина
Лікар Стоматолог - Ортопед
Чмола Михайло
Лікар Стоматолог - Ортопед
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Імплантолог

Запис за телефонами 
(044) 502-67-77 або (044) 502-67-67,
або залиште заявку
на сайті прямо зараз!

Коронка на зуб
6400-17000 грн
Записатися на прийом
Коронка на імпланті
6900-11900 грн
Записатися на прийом