Що таке лінгвальні брекети?

Лінгвальні брекети , фото 1

Якщо пацієнт хоче рівні зуби, але не хоче носити помітні на зубах брекети, лікування лінгвальними брекетами може стати вирішенням проблеми.

Лінгвальні брекети - це ортодонтичні конструкції, які кріпляться на внутрішню частину щелепи. Традиційні брекети встановлюють на зовнішню частину зубів, і вони помітні у зоні посмішки. Лінгвальні - невидимі брекети. Помітити їх можна, тільки якщо буквально «заглянути до рота» пацієнтові. Лінгвальні брекети ще називають «невидимими брекетами» або «внутрішніми брекетами».

Внутрішні брекети може правильно встановити тільки лікар стоматолог ортодонт, який пройшов спеціальне навчання. У «Медісса» всі ортодонти навчилися встановленню лінгвальних брекетів і успішно практикують таке лікування на своїх пацієнтах.

Особливості лінгвальних брекетів

  • Невидимі брекети призначаються тільки лікарем ортодонтом після огляду пацієнта. Не всім показані лінгвальні брекети. Наприклад, для встановлення внутрішніх брекетів зуби повинні бути достатньої довжини, щоб можна було закріпити дужки на внутрішній стороні. Тому лінгвальні брекети не встановлюють дітям.
  • Лінгвальні брекети можуть створювати певний дискомфорт для пацієнта: незначно спотворювати мову і відчуватися у ротовій порожнині, так як скоби торкаються до язика. Через кілька тижнів після установки пацієнт адаптується до внутрішніх брекетів і дискомфорт пройде.
  • Пацієнт з лінгвальними брекетами повинен дуже ретельно ставитися до домашньої гігієни. Добре очистити зуби з внутрішніми брекетами важче, ніж із зовнішніми.

Лінгвальні брекети , фото 2

Як лінгвальні брекети встановлюються у клініці «Медісса»?

1. Консультація та огляд. На консультації лікар ортодонт огляне пацієнта і вирішить чи підходить пацієнту лікування лінгвальними брекетами. Якщо пацієнту показані внутрішні брекети лікар ортодонт зніме віртуальний знімок за допомогою технології 3D сканування, зробить фото пацієнта в профіль і анфас. Фото до лікування робиться, щоб лікар і пацієнт могли бачити прогрес і результат лікування

2. Виготовлення брекетів. Віртуальний знімок щелеп направляється в лабораторію, де лінгвальні брекети виготовляються індивідуально під пацієнта.

3. Лікування перед установкою. Перед тим, як встановити брекети лікар ортодонт направляє пацієнта до стоматолога терапевта, щоб переконатися, що ротова порожнина здорова, і зробити професійну чистку зубів.

4. Встановлення брекетів. Коли ротова порожнина здорова і чиста лікар ортодонт встановлює лінгвальні брекети на внутрішню частину зубів. Потім лікар дає рекомендації по догляду за брекетами і призначає графік наступних візитів в клініку.

5. Відвідини лікаря у клініці. Протягом усього лікування пацієнт періодично приходить до лікаря на огляд і корекцію. Зуби будуть зміщуватися в потрібному напрямку і лікарю необхідно налаштовувати брекети під зміни.

6. Зняття брекетів. Від моменту установки до зняття брекетів у середньому проходить від 12 до 18 місяців. Після зняття брекетів лікар робить фото пацієнта і показує пацієнту два фото, до і після лікування лінгвальними брекетами, щоб наочно продемонструвати ефект лікування.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на консультацію до стоматолога-ортодонта зателефонуйте до нашого call-центру за телефоном в місті Києві (044) 502-67-67 або (044) 502-67-77.

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію.

НАШІ ЛІКАРІ
Славушевич Олександр
Лікар Стоматолог - Ортодонт
Брекети лінгвальні (одна щелепа) від
38500 грн
Записатися на прийом