Керамічні вініри

Посмішка формує 70% першого враження про людину. Відкрита приваблива усмішка запорука позитивного враження. Жовті, криві зуби та інші недоліки - відштовхують.

Перетворити посмішку і зробити її ідеальною допомагають вініри і люмініри. Вініри - це ультратонкі пластинки, які кріпляться на зовнішню сторону зуба. Легкі керамічні накладки на зуби повторюють природну форму і колір зуба. Фіксуються у зоні посмішки і для того, щоб їх встановити, не потрібно значно препарувати зуб.

Які є види вінірів?

 • Композитні вініри
 • Керамічні вініри

Керамічні вініри - що це?

Керамічні вініри, фото 1

Керамічні вініри - це дуже тонкі керамічні пластини із зарубками на внутрішній стороні. Вініри роблять в зуботехнічній лабораторії. Форма і колір роботи завжди індивідуальні для кожного пацієнта. З огляду на різні рівні складності виготовлення вінірів для кожного пацієнта, змінюється і вартість, і терміни роботи. Такий підхід дозволяє зробити максимально природну «нову» посмішку.

Керамічні вініри прикріплюються до передньої частини зубів. За допомогою вінірів лікар створює пацієнту привабливу посмішку за два візити.

Як керамічні вініри змінюють посмішку?

 • Вініри керамічні можуть повністю змінити посмішку.
 • Усувають викривлення одного або декількох зубів у зоні посмішки.
 • Створюють правильну природну форму зубів.
 • Надають зубам природний відтінок.
 • Можуть зменшити або збільшити розмір зубів в зоні посмішки.
 • Допомогають приховати небажані відстані між зубами. Більш того, керамічні вініри на зуби стануть справжньою знахідкою для бажаючих виправити такий частий естетичний дефект як діастема.
 • Допомагають усунути сколи зубів.

Як проходить установка вінірів у клініці «Медісса»?

 1. Консультація та огляд. При першому відвідуванні стоматолог ортопед огляне ротову порожнину і допоможе підібрати бажані форму і колір вінірів.
 2. Зняття віртуального зліпка зубів. За допомогою цифрової технології сканування зубів лікар зніме вірутальних зліпок щелеп пацієнта. Процедура абсолютно комфортна і займає всього кілька хвилин.
 3. Підготовка зубів. Лікар стоматолог зніме тонкий шар емалі для того, щоб встановити вініри. Після чого пацієнтові встановлять тимчасові вініри.
 4. Виготовлення вінірів. Віртуальний зліпок відправиться у власну зуботехнічну лабораторію клініки. Там протягом 5-7 днів технік виготовить вініри.
 5. Установка вінірів. Під час другого відвідування готові керамічні вініри презентують пацієнтові і встановлять на зуби. Установка проходить комфортно і не вимагає анестезії.
 6. Рекомендації щодо догляду. Лікар дає пацієнтові рекомендації щодо догляду за вінірами, щоб вони прослугували якомога довше.

Як записатися на консультацію?

Якщо Ви хочете записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда або встановити керамічні вініри, зателефонуйте у наш CALL-центр за телефоном у місті Києві (044) 502-67-67 або (044) 502-67-77.

Адміністратор підбере зручний для Вас час і відділення клініки, а також запише на індивідуальну консультацію.

Особливості керамічних вінірів

 • Встановлюються на живий зуб. Під час встановлення нерв зуба не видаляється.
 • Вініри керамічні виготовляють індивідуально, вони не відрізняються за кольором від природних зубів. Різницю між натуральним зубом і вініром помітити може тільки лікар стоматолог.
 • На відміну від натуральної емалі, кераміка не жовтіє і не темніє від сигаретного диму, кави, чаю та інших фарбувальних продуктів.
 • Вініри можуть зробити посмішку білосніжною краще, ніж будь-який вид відбілювання
 • Вініри швидко виправляють незначні викривлення зубів і проміжки між зубами. На відміну від ортодонтичного лікування. Але вініри не здатні виправляти серйозні проблеми з прикусом, з цим впораються тільки брекети.
 • Вініри встановлюють не всім пацієнтам. Для установки вінірів повинні бути медичні показання. Тільки лікар стоматолог ортопед на консультації зможе відповісти, чи можна встановити вініри в кожному індивідуальному випадку.
 • Недолік вінірів їх чимала вартість. Яка виправдана високою технологічністю створення і установки вінірів. Крім того, вініри з кераміки прослужать власникові не менше 10-15 років при правильному догляді.

Керамічні вініри, фото 2

Отзывы про Керамічні вініри

НАШІ ЛІКАРІ
Гетало Катерина
Лікар Стоматолог - Ортопед
Чмола Михайло
Лікар Стоматолог - Ортопед
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Ортопед, Пародонтолог
Вінір
10900-17000 грн
Записатися на прийом
Цільнокерамічна вкладка
10900 грн
Записатися на прийом