Що таке металеві брекети?

Металеві брекети , фото 1

Металеві брекети - це конструкції з металевої дуги і металевих скоб, які змінюють положення зубів.

Металеві брекети, як і інші види брекетів, застосовуються для лікування неправильного прикусу.

Які показання до встановлення металевих брекетів?

  • Неправильний прикус у дітей від 12 років
  • Неправильний прикус у дорослих
  • Викривлення одного або декількох зубів

Як довго треба носити металеві брекети?

Металеві брекети в середньому носять 1-1,5 роки. Лікування індивідуально і залежить від багатьох факторів, серед яких спадковість. Брекети знімаються тільки тоді, коли лікар і пацієнт задоволені результатом.

Чим металеві брекети відрізняються від керамічних і сапфірових брекетів?

Функціонально металеві брекети не відрізняються від сапфірових і керамічних брекетів. Металеві брекети більш помітні на зубах і програють в естетиці, але вони більш практичні. Скоби не темніють і не сколюються, тому їх не потрібно міняти. Металеві брекети з резинками у певній мірі вирішують питання естетики. Особливо, коли встановлюються дитині або підлітку. Металеві брекети з кольоровими резинками в тренді у тінейджерів.

У «Медісса» встановлюють металеві брекети з міні-скобами, які не так помітні на зубах, як попередні моделі.

Яка вартість металевих брекетів?

Серед незнімних ортодонтичних конструкцій металеві брекети найдоступніші. У нашій клініці встановити металеву брекет-систему можна за 12 500 грн.

Результат лікування на 90% залежить від знань і навичок лікаря стоматолога ортодонта. Ціна на металеві та інші види брекетів у різних клініках може відрізнятися. У вартість встановлення входить робота і знання лікаря. Довіряйте здоров'я професіоналам.

Металеві брекети , фото 2

Як встановлюються металеві брекети у клініці «Медісса»?

1. Консультація. На консультації лікар ортодонт проводить детальний огляд та діагностику ротової порожнини. Ми користуємося найсучаснішими методами стоматологічної діагностики - 3D скануванням зубів. Лікар знімає віртуальний зліпок щелеп без дискомфорту для пацієнта. Потім 3D-модель відправляємо в лабораторію. Конструкція виготовляється протягом тижня. Під час першого візиту лікар робить фотофіксацію.

2. Підготовка до встановлення. Перед встановленням брекетів пацієнта направляють до лікаря стоматолога-терапевта. Він переконується, що всі зуби здорові. При необхідності прибирає карієс. Також, перед установкою металевих брекетів стоматолог-терапевт робить пацієнтові професійну чистку зубів. Металеві брекети - незнімна конструкція, лікування карієсу після установки буде проблематичне.

3. Брекети встановлюються на зовнішню поверхню зубів. Лікар кріпить брекет-систему на зуби пацієнта і складає графік відвідувань для контролю лікування.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на консультацію до стоматолога-ортодонта зателефонуйте до нашого call-центру за телефоном у місті Києві (044) 502-67-67 або (044) 502-67-77.

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію.

Отзывы про Металеві брекети

НАШІ ЛІКАРІ
Славушевич Олександр
Лікар Стоматолог - Ортодонт
Брекети металеві (одна щелепа) від
14500 грн
Записатися на прийом