Лазерна епіляція бікіні на апараті Alma Soprano Ice Platinum

Область бікіні - делікатна зона, де ніжна шкіра, схильна до подразнення. Будь-які види депіляції у зоні бікіні болісні, можуть викликати висипання, а досягти ідеального гоління у цій зоні практично неможливо. Але що ж робити, якщо хочеться відчувати себе «королевою-бікіні» кожен день?

Клініка Medissa в Києві представляє революцію в лазерної епіляції - лазер Alma Soprano Ice Platinum. Епіляція бікіні цілком або ж окремо по зонам, наприклад, епіляція лобка, ніколи ще не була такою легкою, швидкою і головне безболісною. 

Лазерна епіляція бікіні, фото 1

Як працює лазер нового покоління?

Alma Soprano Ice Platinum - перша в світі технологія, яка поєднала в собі силу таких трьох хвиль як: неодимова, діодна та олександритова. Ці хвилі руйнують волоски безповоротно, не травмуючи шкіру.

Розроблена технологія лазера, при контакті з необхідною зоною і поступово збільшуючи температуру, руйнує волосок, впливаючи відразу на його три основні частини. Лазери попередніх поколінь руйнували волосся, використовуючи імпульси, тому була висока ймовірність отримати опік. Таким чином, лазерна епіляція стала на кілька рівнів безпечніше, а така делікатна проблема як - видалення волосся на лобку назавжди, перестала бути проблемою зовсім.

Завдяки, унікальній розробці, лазерна епіляція стала безпечніше, комфортніше і результативніше. 

   Лазерна епіляція бікіні, фото 2

Які переваги лазерної епіляції бікіні на апараті Alma Soprano Ice Platinum?

 • За рахунок своєї інноваційної технології лазер прекрасно працює з будь-яким типом шкіри, навіть засмагла шкіра не стане перешкодою для процедури. Відтепер немає необхідності чекати кращих часів для процедури. Робити епіляцію можна за 3 дні до і 3 дні після перебування на сонці.
 • Руйнує волоски будь-якого кольору, густини, включаючи світле волосся, при наявності в них пігменту (кольору).
 • Лазер видаляє волосся абсолютно безболісно навіть у зоні бікіні. Процедура комфортна завдяки спеціальній насадці, яка охолоджує шкіру під час роботи апарату, що дуже важливо! З цієї причини, раніше «страхітлива» лазерна епіляція бікіні екстра, більше не заподіє ніяких неприємних відчуттів.
 • Лазерна епіляція бікіні - дуже швидка. Пацієнт проведе в кабінеті лікаря не більше 20-30 хвилин. Процедуру можна виконати в обідню перерву.
 • Апарат працює, охоплюючи все волосся на обраній ділянці тіла. Не пропускає жодного волоска, попереджаючи появу ефекту «зебри».
 • Після лазера не залишається ніяких слідів і почервоніння. Немає необхідності переживати про період реабілітації.
 • Лазерний апарат має всі необхідні сертифікати, які підтверджують його якість і безпеку, як в Україні, так і в усьому світі.

Скільки процедур потрібно зробити, щоб отримати стійкий результат?

Перший результат є вже після першої процедури лазерної епіляції бікіні на апараті Alma Soprano Ice Platinum. Волосся почне рости не так активно, його структура буде слабкіше, волосся буде поступово стоншуватись з кожною процедурою. Незалежно від пори року, епіляція глибоке бікіні буде приносити видимий ефект, без негативного впливу на якість шкіри.

У цілому необхідно пройти курс близько 8 процедур епіляції бікіні для досягнення стійкого і тривалого результату. Ми рекомендуємо робити інтервали між процедурами близько 6 тижнів.

Якщо у пацієнта є мета позбутися волосся в області бікіні назавжди, курс процедур необхідно буде продовжити індивідуально з інтервалом в 3-4 місяці. Фахівці нашої клініки завжди готові надати якісну консультацію, підбір індивідуального курсу для клієнта, щоб забезпечити максимально швидкий і довготривалий ефект.

ВАЖЛИВО! Зона бікіні - гормональна зона росту волосся на тілі. Глибока епіляція зони бікіні це процедура, це одна з найпопулярніших процедур, як серед жінок, так і серед чоловіків. Однак, до видалення волосся необхідна консультація відповідного фахівця. Може знадобитися більше процедур для видалення волосся назавжди, ніж в інших зонах, наприклад на ногах. Але, з кожною процедурою волосся буде истончаться, їх ставатиме менше, і робити епіляцію треба буде все рідше до повного зникнення небажаних волосся.

Які протипоказання до лазерної епіляції бікіні?

Перелік протипоказань до проведення процедури лазерної епіляції бікіні має наступні пункти:

 • герпес в активній стадії;
 • сахарний діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • інші захворювання у стадії загострення.

Вагітність і період лактації також відносяться до переліку протипоказань.

Перед процедурою необхідно проконсультуватися з фахівцями.

Лазерна епіляція бікіні, фото 3

Яка ціна епіляції бікіні на апараті в нашій клініці?

Вартість на лазерну епіляцію бікіні дивіться на сторінці сайту ЦІНИ. Також на сайті можна швидко записатися на процедуру в режимі онлайн.

Процедура лазерної епіляції на апараті Soprano Ice Platinum безпечна і дозволена з 14 років. У «Медісса» неповнолітні пацієнти можуть відвідати клініку вперше в супроводі одного з батьків. Під час першого візиту батьки підписують інформаційне угоду на процедуру, далі юний пацієнт може відвідувати клініку самостійно.

Відгуки пацієнтів про процедуру читайте в розділі ВІДГУКИ на сайті, а також на наших офіційних сторінках у соцмережах.

Лазерна епіляція бікіні, фото 4

Отзывы про Лазерна епіляція бікіні

НАШІ ЛІКАРІ
Адамовська Анжела
Естетист по тілу
Владлена Денисенко
Естетист по тілу
Пархоменко Наталя
Естетист по тілу
Лазерна епіляція Зона екстра бікіні
995 грн
Записатися на прийом