Перше знайомство дитини зі стоматологом дуже важливий крок. Від першого візиту в стоматологію буде залежати подальше ставлення пацієнта до лікування зубів.

Перший візит до стоматолога, фото 1

Як проходить перший візит до стоматолога в клініці «Медісса»?

1. Домашня підготовка. Лікарі клініки «Медісса» рекомендують підготувати дитину до знайомства з лікарем ще вдома. Для цього обов'язково розкажіть дитині, куди ви підете і як звуть лікаря.

2. Знайомство з лікарем та стоматологічним кабінетом. Перший прийом у клініці «Медісса» проходить в ігровій формі. Лікар включає на великому екрані улюблений мультик маленького пацієнта. Оглядає ротову порожнину дитини.

3. Професійне чищення зубів. Дитячі стоматологи «Медісса» намагаються під час першого візиту обов'язково провести невелику маніпуляцію, а саме професійну гігієну порожнини рота. Для того, щоб дитина запам'ятала, що в стоматологічному кабінеті з нею будуть не тільки грати, але і лікувати зубки.

4. Подарунок за сміливість. Кожна дитина в кінці прийому отримує подарунок, який зможе обрати для себе сама.

 Які переваги першого візиту до дитячого стоматолога у клініці «Медісса»?

У «Медісса» працюють тільки сертифіковані дитячі стоматологи, які не тільки висококласні фахівці, але також є дитячими психологами та здатні знайти підхід навіть до неконтактних дітей.

Дитячі кабінети «Медісса» обладнані спеціалізованим під дитячий прийом яскравим стоматологічним обладнанням. Стіни дитячих кабінетів оздоблені сценами з веселих мультфільмів. У такій атмосфері дітям не буде страшно чи некомфортно.

У клініці працює велика ігрова кімната з X-BOX приставкою та іншими іграшками, щоб зайняти дитину.

У кінці кожного прийому дитина отримує подарунок.

Для батьків і дітей у клініці проводяться «уроки гігієни», під час яких вас навчать правильно стежити за здоров'ям ротової порожнини малюка.

У якому віці слід звертатися до дитячого стоматолога?

Перший візит до стоматолога, фото 2

Починати профілактику ротової порожнини у дітей потрібно з появою першого зуба. Ранній регулярний контроль допомагає запобігти розвитку карієсу і стежити за правильністю формування прикусу.

НАШІ ЛІКАРІ
Корінчук Алла
Головний лікар клініки «Медісса-Поділ». Лікар Стоматолог - Терапевт, Ендодонтист. Дитячий Лікар - Стоматолог
Дурдинець Анна
Дитячий Лікар - Стоматолог
Максименко Ольга
Дитячий Лікар - Стоматолог

Запис за телефоном 
(044) 502-67-77 або через  онлайн-заявку
на сайті просто зараз!

Консультація дитячого стоматолога
300 грн
Записатися на прийом
Урок гігієни для порожнини рота
215 грн
Записатися на прийом
Адаптаційний візит в дитячій стоматології
350 грн
Записатися на прийом