Епіляція ніг на апараті Alma Soprano Ice Platinum

Є дуже багато засобів досягти гладкості ніг, від бритви до епіляторів і спеціальних кремів. У всіх цих засобів є недоліки. На них треба регулярно витрачати свій час, усі вони в якійсь мірі болючі, можуть залишати вросле волосся, роздратування та сухість шкіри. Такі недоліки приносять нам неприємні відчуття і псують загальний зовнішній вигляд, особливо, це стосується таких зон як: ноги, стегна та сідниці. Чи існує процедура, яка допоможе нам знайти рішення такої проблеми?

Відповідь фахівців нашої клініки це одноголосне та однозначне: «Так, рішення цієї проблеми існує!», тому що в клініці Medissa в Києві з'явилася революційна технологія - лазерна епіляція ніг або епіляція сідниць, або епіляція будь-якої іншої зони на апараті Alma Soprano Ice Platinum. Ми доведемо, що лазерна епіляція може бути абсолютно безболісною, триватиме кілька хвилин і даватиме дійсно стійкий ефект, аж до позбавлення від волосся на ногах назавжди.

Лазерна епіляція ніг, фото 1

Лазерна епіляція ніг, фото 2

Що таке лазерна епіляція на нашому новому апараті?

Soprano Ice Platinum - клінічно підтверджена технологія, у якої немає аналогів у світі! Вона була розроблена великим ізраїльським виробником Alma Lazers. Компанія постачає інноваційне естетичне обладнання в клініки по всьому світу.

Найновіша розробка лазерного апарату Ice Platinum вже зробила революцію у лазерної епіляції. Завдяки абсолютно іншому підходу до впливу на волоски, лазерна епіляція сідниць або ніг набуває більш якісного рівня. 

Тепер волосся можна видаляти легко, швидко, безболісно і навіть при засмазі на шкірі.

Сутність роботи такого апарату полягає в об'єднанні енергії трьох хвиль різної довжини, завдяки яким волосся руйнується безповоротно. Усі вони діють на різні ділянки волосини. Таким чином, порушується живлення волосяного фолікула, руйнується цибулина і зовнішня частина волосини.

Технологія цілком безпечна, вона дозволена до застосування Управлінням з контролю за продуктами та ліками США з 14 років.

Які переваги лазерної епіляції ніг апаратом даного виробника?

  • Апарат має підтверджену ефективність роботи - як з темними та жорсткими, так і світлими волосками при наявності у них пігменту (кольору).
  • Підходить жінкам і чоловікам з різними типами шкіри. Окрім цього, більше не варто переживати, а також відраховувати дні до або після відпочинку на активному сонці, лазер можна використовувати на засмаглій шкірі. Рекомендовано проводити процедуру за 3 дні до і 3 дні після перебування на сонці.
  • Процедура комфортна. Працює безболісно, ​​будь то епіляція обличчяя або епіляція стегон.
  • Технологія впливає на всю оброблювану ділянку, не пропускаючи волоски, що виключає нерівномірність впливу лазера і дозволяє досягати більш якісного результату.
  • Швидкість роботи апарату вражає! Апарат працює швидше, ніж лазери попереднього покоління. Наприклад, зона гомілок обробляється всього за кілька хвилин.
  • Лазер не випалює, не травмує шкіру, його дія спрямована виключно на різні структурні частини волоска, а це значить, що повністю виключається реабілітаційний період.
  • Апарат клінічно протестований, має всі необхідні сертифікати якості, які підтверджують його безпеку і ефективність.
  • Подібний механізм дії лазера сприяє довгостроковому результату процедури і при систематичному використанні допомагає позбутися небажаного волосся назавжди.

Скільки процедур необхідно зробити, щоб отримати результат?

Не існує точного визначення кількості процедур, щоб отримати бажаний результат. В першу чергу, величезну роль відіграють такі індивідуальні характеристики як: тип волосся, тип шкіри, а також вплив гормонів на загальний стан волосся. Слід враховувати, що на результат впливає й обрана зона. Для прикладу, у середньому необхідно близько 6 процедур в області гомілок для досягнення стійкого і тривалого результату, але, наприклад, лазерна епіляція стегон може істотно відрізнятися від лазерної епіляції рук або ніг. А це означає, що для інших зон буде необхідність провести близько 10 процедур. Інтервал між процедурами складає приблизно 3-6 тижнів.

Результат після першої процедури пацієнт побачить вже після 1 процедури лазерної епіляції на нашому апараті. Волосся стануть рости не так активно, їх структура буде слабкішою, волосинки будуть поступово стоншуватись. Якщо у пацієнта є мета позбутися волосся на руках і в області пахв назавжди, курс процедур продовжують з інтервалом у 3-4 місяці.

Кількість процедур лікар призначає індивідуально.

Лазерна епіляція ніг, фото 3
 

Які протипоказання до лазерної епіляції ніг на апараті нашої клініки?

Стандартні протипоказання до проведення процедури лазерної епіляції ніг включають:

- діабет;

- онкологічні захворювання;

- інші хвороби, що знаходяться у стадії загострення та потребують додаткової консультації лікаря-фахівця.

Вагітність, період лактації теж включені до списку протипоказань до процедури.

Яка ціна епіляції ніг або будь-якої іншої зони?

Вартість на лазерну епіляцію ніг дивіться на сторінці сайту ЦІНИ.

Процедура лазерної епіляції на апараті Soprano Ice Platinum безпечна і дозволена з 14 років. У «Медісса» неповнолітні пацієнти можуть відвідати клініку вперше в супроводі одного з батьків. Під час першого візиту батьки підписують інформаційне угоду на процедуру, далі юний пацієнт може відвідувати клініку самостійно.

Відгуки пацієнтів про процедуру читайте у розділі ВІДГУКИ на сайті, а також на наших офіційних сторінках у соцмережах.

Лазерна епіляція ніг, фото 4

Отзывы про Лазерна епіляція ніг

НАШІ ЛІКАРІ
Адамовська Анжела
Естетист по тілу
Владлена Денисенко
Естетист по тілу
Пархоменко Наталя
Естетист по тілу
Лазерна епіляція Гомілки
800 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Ноги жіночі (повністю)
1700 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Ноги чоловічі (повністю)
2000 грн
Записатися на прийом