Металокерамічні коронки

Металеві коронки виготовляють із сплавів золота, срібла, паладію, хрому або нікелю. Металокераміка - це металеві коронки, які покривають шаром кераміки. 

Металеві і металокерамічні коронки міцні: ними можна колоти горіхи і вони прослужать кілька десятиліть.

Ми рідко встановлюємо металокерамічні коронки і не встановлюємо металеві коронки, тому що ці види коронок не відповідають нашим уявленням про естетику. Ціна металокерамічної коронки нижче, ніж керамічних або цирконієвих коронок. Вони відновлюють жувальні функції зубів, але не роблять посмішку красивою. Металокераміка найкраще підходить для відновлення крайніх молярів - зубів, які не перебувають в зоні посмішки. 

Металокерамічні коронки, фото 1

Як металокерамічні коронки встановлюють у клініці «Медісса»?

Металокерамічні коронки фіксуються на зуби так само, як і інші види коронок.

  • У «Медісса» ми встановлюємо металокерамічні коронки за два візити. У перший візит лікар стоматолог ортопед проводить діагностику ротової порожнини. Ми використовуємо 3D сканер для зняття «віртуальних» відбитків щелеп. Це комфортний і швидкий для пацієнта процес. Після того, як лікар зніме 3D-відбиток, він відправить його у власну зуботехнічну лабораторію клініки. Зубний технік знаходиться в тій же будівлі, що і лікар. Вони оперативно вирішують всі робочі питання. Тому коронка виготовляється в короткі терміни до 7 днів.
  • Пацієнт ні дня не ходить без зубів. Поки технік виготовляє металокерамічну коронку, лікар стоматолог ортопед встановлює пацієнтові тимчасову коронку.
  • Під час другого прийому, лікар встановлює готову металокерамічну коронку на зуб пацієнта і дає рекомендації по догляду за металокерамікою. Такий догляд включає хорошу домашню гігієну і відвідування стоматологічного кабінету для професійного чищення зубів не рідше, ніж раз на півроку.

Які переваги установки металокерамічних коронок у клініці «Медісса»?

  • Лікарі стоматологи-ортопеди клініки встановлюють коронки 10 років.
  • Ми складаємо план лікування. Пацієнт до початку лікування знає, скільки часу і коштів він витратить на лікування.
  • 3D-сканер робить процес зняття відбитків комфортним для пацієнта і підходить вагітним і людям з вираженим блювотним рефлексом.
  • Зуботехнічна лабораторія знаходиться в будівлі клініки. Зубний технік завжди в доступі лікаря, вони оперативно вирішують всі робочі моменти. Це дозволяє здавати якісну роботу в строк.

Які види зубних коронок встановлюють у «Медісса»?

  • Металокераміка - не основний матеріал для виготовлення коронок, який ми використовуємо. Найчастіше в «Медісса» встановлюють керамічні та цирконієві зубні коронки. Вони володіють бездоганною естетикою і не відрізняються від природних зубів. Керамічні та цирконієві коронки ставлять в зону посмішки.
НАШІ ЛІКАРІ
Гетало Катерина
Лікар Стоматолог - Ортопед
Чмола Михайло
Лікар Стоматолог - Ортопед
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Імплантолог
Коронка на зуб
6400-17000 грн
Записатися на прийом
Коронка на імпланті
6900-11900 грн
Записатися на прийом