Яна 22.04.2019
Коринчук Алла великолепный специалист своего дела! Подход к детям изумительный! Спасибо Вам Прочитати всі відгуки

З якого віку починати візити до стоматолога?

Профілактичні відвідування стоматолога потрібно починати з появою першого молочного зуба. Чим раніше ви звернетеся до лікаря, тим раніше почнете контролювати стан здоров'я її ротової порожнини і розвиток правильного прикусу. В майбутньому це допоможе уникнути розвитку карієсу, тривалого лікування прикусу і привчить вашу дитину до культури самостійно стежити за чистотою та здоров'ям зубів.

Які послуги надає дитяча стоматологічна клініка «Медісса»?

  • Консультування батьків щодо профілактики та лікування ротової порожнини у дітей
  • Професійне чищення зубів для дітей
  • Лікування дитячого карієсу різних ступенів
  • Покриття герметиком зубних фісур
  • Видалення молочних зубів
  • Підрізання вуздечки язика у дитини (Френулопластика)
  • Лікування і профілактика дитячого прикусу
  • Фторування зубів

Чому саме «Медісса» найкраща клініка для вашої дитини?

У «Медісса» працюють тільки фахівці високого класу з великим досвідом роботи Ми працюємо на найсучаснішому обладнанні і тільки з найякіснішими матеріалами. Кожен юний пацієнт отримує подарунок після кожного прийому у лікаря. Наявність ігрової кімнати забезпечить дитині комфортне проведення часу в клініці.

Як в «Медісса» лікують неконтактних дітей?

В першу чергу лікар стоматолог шукає до кожної дитини індивідуальний підхід, намагається максимально адаптувати малюка, створити комфортну доброзичливу атмосферу навколо дитини. в перший візит дитині проводять тільки проф.чістку зубів, щоб вона могла звикнути до лікаря і довіритися йому. Тільки на другий або третій візит, після того, переконавшись в тому, що контакт налагоджений, лікар почне лікування неконтактної дитини.

В окремих випадках, коли немає можливості почати звичайне лікування через перелік причин, призначається лікування під загальним наркозом.

Що включає в себе профілактика карієсу у дітей?

Профілактика карієсу у дітей це ряд маніпуляцій спрямованих на попередження розвитку карієсу та підтримання ротової порожнини дитини здоровою. Лікарі клініки «Медісса» рекомендують проводити професійну чистку дитячих зубів не рідше, аніж раз на 3 місяці. Крім того, у всіх юних пацієнтів клініки «Медісса» та їх батьків є можливість пройти уроки гігієни порожнини рота та навчитися правильно чистити зуби, не боятися стоматолога та ставитися до здоров'я ротової порожнини з особливою увагою.

Чи застосовується для лікування дітей анестезія?

Застосування анестезії під час лікування дитячих зубів завжди вкрай мотивовано. В основному, ми уникаємо використання будь-яких анестетиків. У разі, коли анестезія необхідна, перед її застосуванням дитина обов'язково проходить всі необхідні аналізи, щоб ми могли переконатися, що застосування анестезії повністю безпечне.

Важливо! Здоров'я порожнини рота дитини багато в чому залежить від здоров'я зубів її батьків. Дослідження довели, що карієс може передаватися від батьків до дітей через поцілунок, дитячий посуд і т.д. 

КОНСУЛЬТАЦІЯ У ДИТЯЧОГО СТОМАТОЛОГА В ІГРОВИЙ ФОРМІ! 

Запишіться за телефонами:
(044) 502-67-77
(067) 773-60-40
(050) 331-41-46

Дитяча стоматологія Медісса
Дитяча стоматологія Медісса

Запишиться за телефонами
(044) 502-67-77 або залиште заявку
на сайті просто зараз!

Виберіть послугу