Лазерна епіляція, фото 1

Що таке апарат для лазерної епіляції Alma Soprano ICE Platinum?

Апарат для епіляції Alma Soprano ICE Platinum - це нове слово у видаленні небажаного волосся на тілі.

Alma Soprano ICE Platinum - лімітована лінійка лазерів для епіляції. Технологія розроблена інтернаціональною компанією Alma Laser, яка є одним з найбільших виробників медичного та естетичного обладнання в світі. Заводи компанії знаходяться в Ізраїлі, Німеччині та США. Це гарантує ексклюзивну якість обладнання і його повну безпеку.

Інноваційна тріо-кластерна технологія лазерної епіляції Alma Soprano ICE Platinum тепер доступна у київській клініці «Медісса». Раніше в Києві була доступна окремо неодимова лазерна епіляція, діодна лазрна епіляція або епіляція олександритовим лазером. Alma Soprano ICE Platinum об'єднує силу трьох різних хвиль в одній комфортній та швидкій процедурі.

Лазерна епіляція, фото 2

Лазерна епіляція, фото 3

Як працює апарат Alma Soprano ICE Platinum?

Alma Soprano ICE Platinum використовує діодний лазер для руйнування волосяного фолікула. Перевагою діодного лазера є довжина хвилі, яка більш глибоко проникає у тканини і швидше руйнує структуру волосини.

Лазер Alma Soprano ICE Platinum працює за допомогою хвиль, що мають три різні довжини дії і захоплюють оптимальний спектр покриття під час роботи.

Одна насадка з трьома хвилями різної довжини дії розрахована на видалення трьох основних анатомічних частин волосяного фолікула: волосяної цибулини, волосяного сосочка, в якому знаходяться сосуди, що живлять цибулину, і коренів волосини.

Технологія SHR, яку використовує апарат Alma Soprano ICE  Platinum, поступово нагріває середній шар шкіри і руйнує волосяний фолікул назавжди. На відміну від старих поколінь лазерів, які руйнували волосяний фолікул впливом однієї потужної дії, але ризикували травмувати шкіру.  

Лазерна епіляція, фото 4

Які переваги епіляції на апараті Alma Soprano ICE  Platinum?

 • Підходить для видалення волосся усім типам шкіри, включаючи засмаглу. Приступити до процедури лазерної епіляції можна вже за 3 дні до і 3 дні після перебування на сонці, чим точно не зможуть похвалитися інші лазерні апарати.
 • Видаляє усі типи волосся, включаючи пушкове волосся. Лазерна епіляція світлого волосся до появи Alma Soprano була недостатньо ефективною, але тепер світле та пушкове волосся можна видалити назавжди. При наявності пігменту (кольору) у волосинках, результат від епіляції не змусить на себе довго чекати.
 • Працює швидше і ефективніше за інші лазери завдяки потрійній насадці. Насадка дозволяє покрити всю ділянку шкіри, яку необхідно обробити, за 1 раз.
 • Не шкодить шкірі, не має реабілітаційного періоду. Часто процедура не вимагає нанесень заспокійливих засобів на шкіру одразу після процедури. В області нагрівання волосини може проявитися невелике покрасніння, яке швидко проходить.
 • Процедура повністю комфортна та безболісна. Технологія ICE, яку використовує апарат охолоджує поверхню шкіри під час роботи, тому пацієнт не відчуває ніякого дискомфорту під час процедури. На відміну від видалення волосся лазером старого покоління.
 • Апарат затверджений організацією FDA (Управління за контролем над продуктами и ліками США)

Лазерна епіляція, фото 5

Як проходить епіляція на апараті  Alma Soprano ICE  Platinum  у  клініці «Медисса»?

 • Підготовка до процедури. Не рекомендовано проводити лазерну епіляцію за 3 дні до і 3 дні після перебування на сонці. Довжина волосся над шкірою не повинна бути більше 1 мм.
 • Безпосередньо перед процедурою в клініці лікар обробляє шкіру пацієнта зовнішнім антисептиком.
 • Після обробки шкіри лікар наносить на поверхню спеціальний гель для кращого ковзання. Оскільки апарат Alma Soprano ICE Platinum працює у русі, пацієнт не відчуває, як нагріваються тканини, а лише відчуває легкий приємний масаж, коли насадка рухається по шкірі.
 • Перед початком роботи насадка обробляється спеціальним антисептиком.
 • Лікар виставляє необхідні налаштування в програмі апарата і розпочинає епіляцію.
 • Потім поверхню шкіри обробляють за допомогою спеціальної насадки, через яку апарат нагріває середній шар шкіри і руйнує фолікул. 
 • Залежно від зони, яку необхідно обробити, вся процедура займає 15-30 хвилин, і може бути виконана під час вашої обідньої перерви. 

Лазерна епіляція, фото 6 

Як часто робити процедуру на апараті  Alma Soprano ICE  Platinum?

Процес досягнення бажаного ефекту залежить від багатьох індивідуальних чинників і зони росту волосся. Якщо мова йде про область обличчя, знадобиться в середньому 10 процедур, щоб позбутися від небажаного волосся. У паховій зоні та зоні бікіні - від 6 до 8 процедур. В області гомілок достатньо 5-6 процедур. З кожною процедурою волосся буде ставати все менше, і воно буде тоншати.

Ми рекомендуємо проводити процедуру раз на 3-6 тижнів в залежності від зони.

Лазерна епіляція, фото 7

Якщо пацієнт має мету назавжди позбутися від волосся у конкретній зоні, кількість процедур необхідно буде продовжити. Також потрібно буде збільшити інтервал між ними до 3-4 місяців, поки бажаного результату не буде досягнуто.

Яка ціна процедури?

Вартість процедури лазерної епіляції на апараті Alma Soprano Ice Platinum на сторінці ЦІНИ.

Процедура лазерної епіляції на апараті Soprano Ice Platinum безпечна і дозволена з 14 років. У «Медісса» неповнолітні пацієнти можуть відвідати клініку вперше в супроводі одного з батьків. Під час першого візиту батьки підписують інформаційне угоду на процедуру, далі юний пацієнт може відвідувати клініку самостійно.

Відгуки пацієнтів про процедуру лазерної епіляції олександритовим, диодним та неодимовим лазером Alma Soprano Platinum читайте у розділі ВІДГУКИ на сайті, а також на наших офіційних сторінках у соцмережах.

До before
Після after
До before
Після after
До before
Після after
До before
Після after
До before
Після after
До before
Після after
До before
Після after
До before
Після after

Отзывы про Лазерна епіляція

НАШІ ЛІКАРІ
Адамовська Анжела
Естетист по тілу
Пархоменко Наталя
Естетист по тілу
Владлена Денисенко
Естетист по тілу
Лазерна епіляція Верхня губа
195 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Все обличчя (жіноче)
650 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Руки повністю (включаючи кисті, передпліччя, плечі)
750 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Пахвова ділянка
435 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Біла лінія живота
260 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Зона екстра бікіні
995 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Стегна
900 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Гомілки
800 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Ноги жіночі (повністю)
1700 грн
Записатися на прийом
Лазерна епіляція Ноги чоловічі (повністю)
2000 грн
Записатися на прийом