Що таке дентальна імплантація?

Дентальна імплантація - це відновлення зубного кореня за допомогою титанового імпланту. Імплант - це штучний корінь зуба, який імплантується в щелепну кістку. Імпланти високо сумісні з організмом та довговічні. Дентальна імплантація відновлює зуби швидко, не деформує сусідні здорові зуби.

Імплантація зубів, фото 1

Які імпланти встановлюють в клініці «Медісса»?

  • Any One (Корея)
  • Ankylos (Німеччина)
  • Nobel (Швейцарія)

Імпланти, які встановлює наша клініка, дозволені до використання Міністерством Охорони Здоров'я України, схвалені відповідними органами в США та ЄС і зарекомендували себе у всьому світі. 

В останній час пацієнти нашої клініки віддають перевагу імплантаціі зубів на апараті Pezotom.

Як проходить дентальна імплантація зубів в нашій клініці «Медісса»?

Імплантація включає в себе 5 етапів:

1. Етап підготовки до імплантації - до початку лікування стоматолог-хірург збирає загальномедичний та стоматологічний анамнез пацієнта. Пацієнту призначається КТ (комп'ютерна томографія), за допомогою якої оцінюються анатомічні особливості будови зубів, коренів і кореневих каналів, визначається обсяг кісткової тканини необхідної для імплантації.

2. Перший етап імплантації - на цьому етапі встановлюється імплант. Процедура займає не більше 40 хвилин. Після установки відбувається приживання імпланта, яке триває від 2 до 6 місяців, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. На нижній щелепі імплант приживається швидше. Одразу після імплантації встановлюється тимчасова коронка. Під час імплантації в нашій клініці пацієнт жодного дня не ходить без «зубів».

3. Другий етап імплантації - на цьому етапі встановлюється формувач ясен, який потім замінюється на абатмент. Абатмент - це спеціальна опорна конструкція, на яку буде встановлюватися коронка. Після установки абатменту, знімаються зліпки, і виготовляється коронка або мостовидний протез.

4. Етап безпосереднього протезування на імплантатах

5. Спостереження  після імплантації - стоматолог-хірург складає графік подальших візитів. Це необхідно для контролю про стан тканин навколо імпланта і правильної гігієни порожнини рота. Під час першого року після встановлення імпланта відвідувати лікаря-хірурга необхідно кожні 4 місяці.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на безкоштовну консультацію до стоматолога-імплантолога зателефонуйте в наш call-центр за телефономами у місті Києві:

(044) 502-67-67
(044) 502-67-77 
(050) 331-41-46 
(050) 312-31-26 

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію.

Під час консультації стоматолог-хірург проведе огляд, обговорить з Вами варіанти і вартість лікування. Після цього призначить КТ (комп'ютерну томографію). Під час наступного візиту наш клієнт-менеджер, спільно із доктором стоматологом надасть план лікування, де будуть чітко прописані всі етапи імплантації та їх вартість.

До before
Після after
імплантація зубів, імплантація зубів київ, імпланти київ, імплант зуба ціна, імплантація зубів в Києві, імплантація зубів ціни київ, імплантація зубів ціна, імплантація зубів ціни, лазерна імплантація зубів київ, лазерна імплантація зубів , зубні імплантати київ

Отзывы про Імплантація зубів

НАШІ ЛІКАРІ
Белявцев Вадім
Лікар Стоматолог - Хірург, Імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Ортопед, Пародонтолог

Запис за телефонами 
(044) 502-67-77 або (044) 502-67-67,
або залиште заявку
на сайті прямо зараз!

Імплантат Any One
15900 грн
Записатися на прийом
Імплантат Ankylos
21500 грн
Записатися на прийом
Імплантат Nobel
32500 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Any One
3250 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Ankylos
3950 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Nobel
4450 грн
Записатися на прийом