Що таке дентальна імплантація?

Дентальна імплантація - це відновлення зубного кореня за допомогою титанового імпланту. Імплант - це штучний корінь зуба, який імплантується в щелепну кістку. Імпланти високо сумісні з організмом та довговічні. Дентальна імплантація відновлює зуби швидко, не деформує сусідні здорові зуби.

Імплантація зубів, фото 1

Які імпланти встановлюють в клініці «Медісса»?

  • Any One (Корея)
  • Ankylos (Німеччина)
  • Nobel (Швейцарія)

Імпланти, які встановлює наша клініка, дозволені до використання Міністерством Охорони Здоров'я України, схвалені відповідними органами в США та ЄС і зарекомендували себе у всьому світі. 

В останній час пацієнти нашої клініки віддають перевагу імплантаціі зубів на апараті Pezotom.

Як проходить дентальна імплантація зубів в нашій клініці «Медісса»?

Імплантація включає в себе 5 етапів:

1. Етап підготовки до імплантації - до початку лікування стоматолог-хірург збирає загальномедичний та стоматологічний анамнез пацієнта. Пацієнту призначається КТ (комп'ютерна томографія), за допомогою якої оцінюються анатомічні особливості будови зубів, коренів і кореневих каналів, визначається обсяг кісткової тканини необхідної для імплантації.

2. Перший етап імплантації - на цьому етапі встановлюється імплант. Процедура займає не більше 40 хвилин. Після установки відбувається приживання імпланта, яке триває від 2 до 6 місяців, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. На нижній щелепі імплант приживається швидше. Одразу після імплантації встановлюється тимчасова коронка. Під час імплантації в нашій клініці пацієнт жодного дня не ходить без «зубів».

3. Другий етап імплантації - на цьому етапі встановлюється формувач ясен, який потім замінюється на абатмент. Абатмент - це спеціальна опорна конструкція, на яку буде встановлюватися коронка. Після установки абатменту, знімаються зліпки, і виготовляється коронка або мостовидний протез.

4. Етап безпосереднього протезування на імплантатах

5. Спостереження  після імплантації - стоматолог-хірург складає графік подальших візитів. Це необхідно для контролю про стан тканин навколо імпланта і правильної гігієни порожнини рота. Під час першого року після встановлення імпланта відвідувати лікаря-хірурга необхідно кожні 4 місяці.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на безкоштовну консультацію до стоматолога-імплантолога зателефонуйте в наш call-центр за телефономами у місті Києві:

(044) 502-67-67
(044) 502-67-77 
(050) 331-41-46 
(050) 312-31-26 

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію.

Під час консультації стоматолог-хірург проведе огляд, обговорить з Вами варіанти і вартість лікування. Після цього призначить КТ (комп'ютерну томографію). Під час наступного візиту наш клієнт-менеджер, спільно із доктором стоматологом надасть план лікування, де будуть чітко прописані всі етапи імплантації та їх вартість.

імплантація зубів, імплантація зубів київ, імпланти київ, імплант зуба ціна, імплантація зубів в Києві, імплантація зубів ціни київ, імплантація зубів ціна, імплантація зубів ціни, лазерна імплантація зубів київ, лазерна імплантація зубів , зубні імплантати київ

Отзывы про Імплантація зубів

НАШІ ЛІКАРІ
Белявцев Вадім
Лікар Стоматолог - Хірург, Імплантолог, Щелепно-лицьовий хірург
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Ортопед, Пародонтолог

Запис за телефонами 
(044) 502-67-77 або (044) 502-67-67,
або залиште заявку
на сайті прямо зараз!

Імплантат Any One
15900 грн
Записатися на прийом
Імплантат Ankylos
21500 грн
Записатися на прийом
Імплантат Nobel
32500 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Any One
3250 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Ankylos
3950 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Nobel
4450 грн
Записатися на прийом