Що ми розуміємо під дентальною імплантацією зубів?

Дентальна імплантація зубів — операція по установці імпланта (штучного кореня зуба) прямо в кісткову тканину щелепи пацієнта. Корінь зуба здатний успішно замінити довговічний титановий імплантат, який в повній мірі біосумісний з організмом людини.

Слід зазначити, що дентальний імплантат це лише частина протеза, який за підсумком буде приймати жувальне навантаження і передавати її на кісткову тканину. Далі поверх титанового кореня фіксують надясневі конструкції протеза: абатмент та коронку.

Імплантація зубів, фото 1

У чому перевага дентальної імплантації зубів?

Дентальная імплантація зубів — один з найбільш прогресивних методів повного відновлення втраченого зуба або зубного ряда. Основна перевага імплантації зубів — швидке відновлення зубного кореня, при цьому сусідні здорові зуби ніяк не деформуються.

При цьому існує цілий ряд додаткових переваг такого методу:

  • Довговічність.
  • Відсутність дефектів мови.
  • З зубними імплантами можна вести повноцінний спосіб життя.
  • Імплантати можуть успішно встановлюватися людям похилого віку.
  • Процес жування відбувається точно так само, як і з рідними зубами, пацієнт не відчуває дискомфорту.
  • Дентальні імпланти створюють природне навантаження на кістку щелепи при жуванні, що запобігає атрофії кістки щелепи, яка може розвинутися при інших видах протезування, коли відсутнє постійне навантаження на кістку.

Які імпланти ставлять в клініці «Медісса»

В клініці Medissa для дентальної імплантації використовуються високоякісні імплантати, що зарекомендували себе в багатьох країнах світу. До них відносяться:

  • Ankylos (Німеччина)
  • Nobel (Швейцарія)
  • Any One (Корея)

Дані імплантати схвалені не тільки Міністерством охорони здоров'я України, а й дозволені відповідними органами в США і Європі.

Імплантація зубів, фото 2

Які етапи включає в себе дентальная імплантація зубів в клініці «Медісса»

Імплантація зубів включає в себе наступні п'ять кроків:

Крок 1. Підготовка до імплантації. Після консультації з лікарем-хірургом, необхідно зібрати загальномедичний і стоматологічний анамнез для проходження лікування. Пацієнт проходить діагностику на комп'ютерній томографії. За допомогою комп'ютерної томографії визначається такий важливий для імплантації зубів показник, як обсяг кісткової тканини необхідної для вживлення імплантату.

Крок 2. Безпосередня установка штучного кореня зуба (імплантація зубів). Після того, як імплантат встановлений, необхідний час для його приживлення в організмі. Цей період займає до 6 місяців, залежно від індивідуальних особливостей пацієнта. Весь цей час, від самої процедури до повного приживлення імпланта пацієнт носить тимчасову зубну коронку, не відчуваючи дискомфорту від відсутності зуба.

Крок 3. Після приживлення штучного зубного кореня, необхідно встановити формувач ясен. Згодом він змінюється абатментом. Абатмент — опорна конструкція, на яку буде встановлюватися зубна коронка. Коли абатмент встановлений в ротовій порожнині, лікар знімає відбитки для виготовлення постійної коронки або моста для повного відновлення зубів.

Крок 4. Протезування на імплантатах. Після того, як штучний зубний корінь повністю прижився і встановлена ​​опорна конструкція для коронки, лікар стоматолог-ортопед може приступити до роботи по установленню постійної ортопедичної конструкції — коронки. Залежно від виду конструкцій і складності роботи, варіюються види протезування зубів на імплантатах і ціни на дану послугу.

Протезування зубів на імплантатах забезпечує надійну фіксацію зубів, при цьому немає необхідності пошкоджувати сусідні здорові зуби обточуванням. Дізнатися більше про протезування на імплантатах та ціну процедури в клініці Medissa можна в розділі сайту ЦІНИ.

В свою чергу, незнімне повне протезування на імплантатах не перешкоджає повсякденному життю пацієнта і не викликає дискомфорту під час жування їжі, запобігаючи її потраплянню в простір під зубами, тим самим зменшуючи ризик розвитку запальних процесів.

Процедура протезування на імплантатах — одна з найбільш прогресивних і затребуваних стоматологічних послуг в Києві. Ціна на протезування на імплантатах в Києві залежить від рівня клініки та професіоналізму лікарів.

Крок 5. Постімплантаціонний огляд. Пацієнту призначається індивідуальний графік подальших контрольних візитів до лікаря. Етап повторних відвідувань — важлива складова контролю стану тканин навколо імплантату і правильної гігієни порожнини рота. Протягом першого року після встановлення імплантату відвідувати лікаря-хірурга необхідно раз в 4 місяці.

Як записатися на консультацію до імплантолога?

Щоб записатися на консультацію до стоматолога-імплантолог зателефонуйте в наш call-центр. Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію.

(044) 502-67-67
(044) 502-67-77
(050) 331-41-46
(050) 312-31-26

Під час консультації стоматолог-хірург проведе огляд, обговорить з Вами варіанти і вартість дентальної імплантації. Після цього призначить комп'ютерну томографію. Під час наступного візиту наш клієнт-менеджер, спільно з лікарем стоматологом надасть план лікування, де будуть чітко прописані всі етапи протезування на імплантатах та їх вартість.

До before
Після after
імплантація зубів, імплантація зубів київ, імпланти київ, імплант зуба ціна, імплантація зубів в Києві, імплантація зубів ціни київ, імплантація зубів ціна, імплантація зубів ціни, лазерна імплантація зубів київ, лазерна імплантація зубів , зубні імплантати київ

Отзывы про Імплантація зубів

НАШІ ЛІКАРІ
Федоренко Павло
Лікар Стоматолог-Хірург, Ортопед, Пародонтолог

Запис за телефонами 
(044) 502-67-77 або (044) 502-67-67,
або залиште заявку
на сайті прямо зараз!

Імплантат Any One
15900 грн
Записатися на прийом
Імплантат Ankylos
21500 грн
Записатися на прийом
Імплантат Nobel
32500 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Any One
3250 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Ankylos
3950 грн
Записатися на прийом
2 етап імплантації Nobel
4450 грн
Записатися на прийом