Чому треба відвідувати стоматолога у період вагітності та під час грудного годування?

Під час вагітності  організм жінки гормонально перебудовується для того, щоб виносити новий організм. Гормональна перебудова викликає нудоту і часто блювоту, підвищується апетит. Все це призводить до підвищення кислотності в ротовій порожнині і створює сприятливе середовище для розмноження бактерій.

Під час вагітності, а особливо, в період лактації в жіночому організмі різко скорочується вміст кальцію.

Слід завчасно підготуватися до годівлі грудьми. Проконсультуйтеся у лікаря стоматолога. Він дасть рекомендації щодо харчування, складе індивідуальний комплекс вітамінів і мікроелементів, які не зашкодять ні майбутній мамі, ні дитині.

Наскільки безпечне лікування карієсу під час вагітності?

Лікування карієсу під час вагітності та годування грудьми і безпечно і необхідно. Під час ураження зубної емалі відбувається процес інфікування організму. Вагітна жінка чи мати, що годує може, через свій організм передати проблеми з ротовою порожниною своїм дітям.

Ускладнення захворювань ротової порожнини (пульпіт і періодонтит) призводять до запалення пульпи зуба. Токсини з вогнищ запалення можуть утворювати в організмі хронічні вогнища інфекції, що вкрай небажано і для матері і для дитини.

Крім того, будь-які больові відчуття, у тому числі під час зубного болю, негативно впливають на психоемоційний стан вагітної і, як наслідок, на розвиток дитини.

Наскільки безпечна анестезія при вагітності та грудному годуванні?

Застосування анестезії при лікуванні вагітних і годуючих мам абсолютно безпечне і вкрай необхідне, в разі лікування глибокого карієсу, лікування каналів та інших серйозних уражень зуба.

Сучасна стоматологія використовує анестетики абсолютно безпечні і для дітей і для вагітних жінок. Вони роблять лікування безболісним та якісним. Так само, завдяки вмісту в них адреналіну, більша частина анестетиків накопичується саме в місці уколу, і тільки невелика їх кількість всмоктується в кров. Тому сучасні анестетики ніяк не впливають на дитину.

Коли можна починати лікування?

Лікувати ротову порожнину можна починати вже після 1 триместру вагітності. У кожного періоду вагітності є свої особливості, на які повинен звертати увагу лікар стоматолог.

Як проходить діагностика при вагітності?

Сучасна стоматологічна діагностика безпечна при вагітності. При рентгені ми використовуємо високочутливі датчики і плівки, рентгенівське випромінювання яких у 8-10 разів менше, ніж в рентген апаратах старих поколінь.

Під час застосування рентгена використовується захист у вигляді свинцевого фартуха.

Тому рентгенографія у вагітних не тільки можлива, а й, в складних випадках, навіть необхідна.

Увага! Категорично заборонено під час вагітності використовувати рентген, при якому рентгенівські промені проходять поруч з плодом або безпосередньо через нього.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на прийом в  клініку «Медісса» зателефонуйте в наш call-центр за телефонами (044) 502-67-67 та (044) 502-67-77

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на консультацію.

Отзывы про Відвідування стоматолога у період вагітності та лактації

Запис за телефонами 
(044) 502-67-77 або (044) 502-67-67,
або залиште заявку
на сайті прямо зараз!