Які новоутворення видаляють в нашій клініці?

Папіломи - м'які утворення, частіше тілесного або коричневого кольору, до 5 мм в діаметрі. З'являються на обличчі, шиї і в області пахв. Причиною появи можуть стати ураження шкіри при голінні або епіляції, тривалий перебування на сонці.

Невуси (родимки) - доброякісні утворення, різні за розміром і формою.

Контагіозний молюск - хворобливі вузлики тілесного кольору, з поглибленням в центрі. Найчастіше зустрічаються у дітей.

Гострі кондиломи - м'які продольні новоутворення, що нагадують морську капусту. З'являються в області геніталій.

Коли треба звертатися до лікаря?

Якщо новоутворення починають турбувати: змінюють форму, стають рельєфними, болять або червоніють, збільшуються в кількості - до лікаря потрібно звертатися НЕГАЙНО.

Який лікар робить видалення?

Видалення новоутворень проводить дерматохірург.

Як проходить діагностика і видалення?

У нашій клініці рішення кожної проблеми здійснюється індивідуально. Лікар-дерматолог ретельно діагностує новоутворення за допомогою спеціального обладнання (дерматоскопа). Тип, розмір і розташування новоутворення визначають вид видалення. Перед видаленням родимок, папілом, невусів та інших новоутворень проводиться місцеве знеболення за допомогою анестезуючого крему, тому больові відчуття практично відсутні. Після видалення кожне новоутворення відправляється на гістологічне дослідження. Результат повідомляється пацієнту протягом 10 днів.

Якими методами видаляють родимки, папіломи та інші новоутворення в нашій клініці?

Радіохвильове видалення - кращий метод для видалення папілом і невусів. Його визнано стандартом сучасної медицини. Радіохвилі впливають на новоутворення, не зачіпаючи навколишні здорові тканини, не залишають шрамів. Ідеально підходить для видалення в чутливих зонах.

Хірургічне видалення - процедура повного видалення новоутворення. Даний вид видалення підійде пацієнтам з великими доброякісними новоутвореннями (діаметром 1 см і більше). Операцію проводить пластичний хірург. Процедура пройде безболісно, так як проводиться під місцевою анестезією. Головна перевага даного виду видалення полягає в усуненні новоутворення за один раз.

На консультації, в залежності від типу, розміру і локації новоутворення, дерматохірург підбере тип видалення, який підійде САМЕ ВАМ.

Вартість видалення новоутворень від 290 грн в залежності від типу видалення, розміру і кількості новоутворень.

ПАМ'ЯТАЙТЕ:

Ні в якому разі не слід видаляти шкірні новоутворення (невуси, родимки, папіломи) самому або експериментувати з народними методами. Видалення новоутворень в домашніх умовах небезпечно і може залишити рубці на шкірі. Перед видаленням необхідно провести дерматоскопічне дослідження!

Отзывы про Видалення родимок і папілом

Запис за телефоном 
(044) 502-67-67  або через  онлайн-заявку 
на сайті просто зараз!

Видалення родимки від
290 грн
Записатися на прийом