Що таке плазмоліфтинг, відгуки пацієнтів

Плазмоліфтинг – це інноваційний метод омолодження клітин шкіри за допомогою ін'єкцій на основі плазми крові. Плазмоліфтинг все частіше завойовує популярність як серед жінок, так і серед сильної статі. Завдяки цій процедурі обличчя виглядає набагато молодше, свіжіше та чистіше.

Плазмоліфтинг, фото 1

Як діє плазмоліфтинг?

Введення під шкіру плазми власної крові, що збагачена тромбоцитами, запускає в ділянці введення процес самовідновлення (вироблення колагену та гіалуронової кислоти).

Справа в тому, що наш організм сам виробляє речовини для загоєння власних тканин, після їх пошкодження. Імунна система направляє тромбоцити та інші компоненти крові до місця пошкодження і відновлює його. Коли наша шкіра старіє, організм не запускає цей процес самостійно, тому що імунна система не сприймає старіння за порушення роботи організму.

Тому плазмоліфтинг є ефективною процедурою для відновлення клітин шкіри. Тому що направляє тромбоцити та інші компоненти крові і запускає процес омолодження. Плазмоліфтинг також здатний поліпшити ріст волосся та значно зменшити його випадіння.

Коли показаний плазмоліфтинг?

  • Зморшки
  • Втрата еластичності, зникнення тонусу шкіри
  • Пігментація
  • Купероз
  • Вугрева хвороба
  • Рубці, шрами
  • Випадіння та порідіння волосся

Плазмоліфтинг, фото 2

Як проходить лікування в нашій клініці?

На консультації лікар дерматолог-косметолог проводить ретельний огляд, виявляє показання до проведення процедури. Потім у пацієнта береться кров для ін'єкцій. Спосіб взяття крові абсолютно безболісний і простий, як при звичайній здачі крові з вени і не викликає абсолютно ніякого дискомфорту. Протягом 7-10 хвилин кров обробляється в спеціальній центрифузі, де відділяється насичена тромбоцитами плазма. Отримана плазма, вводиться пацієнтові під шкіру тонкими голками. Ефект від процедури проявляється протягом тижня. Для найліпшого результату рекомендується пройти курс з 3-5 процедур, з інтервалом в 1-2 тижні.

Отзывы про Плазмоліфтинг

НАШІ ЛІКАРІ
Лєбєдєв Денис
Лікар Дерматолог - Косметолог
Мірошниченко Оксана
Лікар Дерматолог - Косметолог
Сперанко Катерина
Лікар Дерматолог - Косметолог

Запис за телефоном 
(044) 502-67-67 або через  онлайн-заявку
на сайті просто зараз!

Плазмоліфтинг (1 зона)
1700 грн
Записатися на прийом
Плазмолікування з anti-age ефектом
6400 грн
Записатися на прийом