Що таке врослий ніготь?

Лікування врослого нігтя, фото 1

Запальний процес, викликаний вростанням нігтьової пластини в бічні м'які тканини, називається оніхокріптоз або врослий ніготь. Для запально-гнійного захворювання оніхокріптоз характерні негативні зміни матриксу нігтьової пластини і оточуючих його м'яких тканин.

Вростає ніготь не тільки на ногах але і на руках. Однак найчастіше нігті вростають на великих пальцях ніг. Різноманітні запальні процеси і набряклість в області вростання нігтя супроводжується болем, який посилюється при ходьбі. Тому дане захворювання створює величезну кількість незручностей і з часом може перетікати в хронічну форму!

Для вирішення такої проблеми як врослий ніготь, необхідне лікування у грамотних фахівців, які знають свою справу.

Основні причини, що викликають вростання нігтів

Існує безліч причин, які здатні спровокувати таке захворювання, як оніхокріптоз. Нижче представлені основні фактори, які здатні викликати вростання нігтя:

 • Через неправильний догляд за нігтями, а також невміння правильно обрізати нігті. При неправильній формі нігтя, спроба зробити закруглену форму нерідко призводять до занадто сильного зрізання кутів нігтьової пластини.
 • Незручне та неякісне взуття. Взуття, що тисне, з звуженими носками може послужити причиною появи такої проблеми, як врослий ніготь на великому пальці ноги.
 • Деформування пластини нігтя через ураження грибковими або інфекційними захворюваннями.
 • Зміни викликані спадковістю.
 • Травмований нігтьовий валик під час удару або удару пальця
 • Ускладнений потік крові в судинах пальців, що часто зустрічається при діабеті.

Якщо з'явилися перші дискомфортні відчуття, необхідно терміново звернутися до лікаря для профілактики виникнення або лікування врослого нігтя в місті Київ.

Які ознаки врослого нігтя?

Лікування врослого нігтя, фото 2

 • Набряклість навколо нігтя і почервоніння шкіри;
 • Кровотечі в ураженій області;
 • Помітні зовнішні зміни нігтя;
 • Запалення, нагноєння в зоні нігтя;
 • Хворобливі відчуття при натисканні на ніготь або область навколо нього.

Фахівці клініки Medissa знають, як впоратися з такою проблемою як врослий ніготь, надаючи лікування в Києві якісно і максимально комфортно для пацієнта.

Як проходить процедура в нашій клініці

У клініці Medissa лікування врослого нігтя здійснюється хірургічним методом.

Вросший ніготь видаляють повністю або частково. Часткове видалення проводиться, при потовщеному нігтьовому валику, якщо ще не почалося нагноєння. Повне видалення врослого нігтя доводиться робити, коли в м'яких тканинах вже почав накопичуватися гній.

Підтвердженням якісного лікування врослого нігтя в Києві є відгуки пацієнтів про процедуру.

Етапи проведення процедури:

 • Перед лікуванням робиться місцева анестезія.
 • Процедура проходить без будь-яких хворобливих відчуттів і триває до 30 хвилин. Єдиний неприємний момент — це укол знеболюючого препарату в пошкоджену ділянку шкіри. Анестезія практично відразу починає діяти, комфорт видалення врослого нігтя підтверджують відгуки.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Основне завдання втручання полягає не у видаленні самого оніхокріптоза, а в роботі з матриксом нігтьової пластинки, який знаходиться під м'якою тканиною. Необхідно знищити його край таким чином, щоб ніготь ріс і розвивався інакше. При роботі з нігтьової матрицею зміниться сама форма нігтя, і тоді оніхокріптоз не повториться. В іншому випадку, проблема вирішиться лише на короткий період часу.

 • По закінченню операції накладається спеціальна антисептична пов'язка.
 • У післяопераційний період необхідно щодня виконувати всі рекомендації лікаря, робити перев'язки і обробляти рану.

Врослий ніготь, його лікування і ціна залежать від складності клінічного випадку і досвіду лікаря. Тільки професіонали своєї справи можуть провести максимально комфортну і результативну процедуру лікування оніхокріптоз з довгостроковим ефектом.

Що необхідно робити після видалення врослого нігтя?

Період відновлення і профілактичні заходи повторного захворювання змінюються в залежності від застосовуваного методу лікування. Для того, щоб після видалення врослого нігтя не сталося рецидиву, необхідно:

 • Носити якісне взуття — обов'язкова умова здоров'я всього організму, зокрема, нігтів.
  Пам'ятайте про правила особистої гігієни.
 • Робіть правильний манікюр і педикюр.
 • Вчасно лікуйте виникші грибкові та інфекційні захворювання. При необхідності не відкладайте свій візит до фахівця.

Лікування врослого нігтя: ціна в клініці Medissa

Дізнатися яка ціна на лікування врослого нігтя в нашій клініці можливо в розділі сайту ЦІНИ. Швидко записатися на процедуру можна, використовуючи форму онлайн записи на сайті.

Отзывы про Лікування врослого нігтя

Запис за телефоном 
(044) 502-67-67 або через  онлайн-заявку
на сайті просто зараз!