Що таке контурна пластика обличчя?

Контурна пластика обличчя — процедура корекції форми, об'ємів і контурів обличчя без хірургічного втручання, а також заповнення зморшок щільними натуральними гелями або, як їх ще прийнято називати, філлерами.

Контурна пластика обличчя це процедура, яка передбачає введення ін'єкційним методом спеціальної речовини натурального походження в глибокі шари шкіри. Такі препарати запускають відновлення шкіри, підвищують її тонус і забезпечують здоровий доглянутий вигляд.

Контурна пластика обличчя, фото 1

Контурна пластика обличчя гіалуронової кислотою — найбільш популярна процедура на даний момент.

Пов'язано це з тим, що гіалуронова кислота міститься в нашій шкірі і абсолютно біосумісна з організмом людини. Тому контурна пластика обличчя філлерамі не відторгається організмом і запускає позитивні внутрішньоклітинні процеси.

Досвідчені фахівці клініки Medissa не з чуток знають, що таке контурна пластика обличчя і які позитивні зміни очікують пацієнта при використанні якісних препаратів і грамотному підході.

Контурна пластика лоба

Зморшки на лобі здатні значно додати зайві роки, як жінкам, так і чоловікам. З легкістю вирішити проблему горизонтальних зморшок в зоні чола може контурна пластика лоба, заповнивши проблемні ділянки гіалуронової гелем.

Не менш ефективною є контурна пластика міжбровних складкок, яка позбавляє від «похмурого погляду», істотно змінюючи і омолоджуючи зовнішній вигляд.


Контурна пластика навколо очей

За допомогою такої процедури, як контурна пластика навколо очей, є можливість знайти вирішення наступних завдань: відновити еластичність шкіри, скорегувати навислу повіку, прибрати зморшки навколо очей або виправити асиметрію, пов'язану безпосередньо з віковими змінами. У свою чергу, контурна пластика під очима прибирає темні кола і набряклість.

Окремо слід звернути увагу на таку процедуру, як контурна пластика носослізної борозни, яка позбавить від темних кіл, синців, набряків під очима. Процедура несе омолоджуючий ефект і свіжий зовнішній вигляд, ніби ви щойно повернулися з відпочинку.


Контурна пластика носогубних складок

Носогубні складки — це складки, які утворюються від носа до куточків рота. Такі борозни сильно старять обличчя, хоча часто не мають відношення до віку. Контурна пластика носогубних складок дозволяє ефективно заповнювати такі проблемні зони філлерамі, помітно омолоджуючи обличчя.

Контурна пластика підборіддя

В разі неправильної форми або недостатньої вираженості підборіддя рекомендується проводити таку процедуру, як контурна пластика підборіддя. А за допомогою контурної пластики овалу обличчя можливо максимально гармонізувати риси обличчя пацієнта.

Коли показана контурна пластика обличчя?

 • Асимметричность обличчя (коли необхідно гармонізувати риси обличчя)
 • При виражених носогубних зморшках і нососльозних складках
 • Міжбровні зморшки
 • Зморшки в периорбітальній області («гусячі лапки»)
 • Тонкі губи, нечіткі контури або їх дефекти
 • Необхідність у виправленні форми підборіддя
 • Необхідність в поліпшенні форми скул

Контурна пластика обличчя, фото 2

Які переваги контурної пластики?

 • Корекція асиметрії обличчя і зморшок без хірургічного втручання
 • Ефект проявляється відразу і зберігається на довгостроковий період
 • Мінімальний термін відновлення після процедури

Які препарати використовують для контурної пластики?

Ми користуємося тільки високоякісними та сертифікованими препаратами для контурної пластики обличчя. Серед них — препарати на основі гіалуронової кислоти:

 • Juvederm (США);
 • Teosyal (Швейцарія);
 • Restylane (Швеція).

А також філлер Radiesse (Радіес) — ефективний і безпечний філлер на основі кальцію.


Як проходить контурна пластика в нашій клініці?

Основні етапи проведення процедури включають:

 • Консультацію лікаря дерматокосмелога (індивідуальний підбір препарату для кожного пацієнта, залежно від стану шкіри і глибини зморшок).
 • Знеболювання і проведення контурної пластики обличчя (Процедура близько 25 хвилин).
 • Перевірка та корекція (при необхідності) через годину після процедури.

Які результати контурної пластики?

Результат контурної корекції обличчя можна побачити відразу по завершенню процедури.

Остаточний результат буде помітний через тиждень, а отриманий ефект зберігається протягом тривалого проміжку часу (від 8 до 12 місяців).

Дуже важливо бачити завершальний результат після такої процедури, як контурна пластика обличчя. Відгуки про роботу косметолога повинні підтверджуватися фотографіями результатів процедури.

Численні фотографії контурної пластики обличчя до і після є підтвердженням якості роботи фахівців нашої клініки.

Контурна пластика обличчя, фото 3

Наприклад, докладніше дізнатися про контурну пластику носогубних складок і відгуках ви можете на сайті клініки Medissa. Не менш детальну інформацію ви можете отримати і про інші процедури по контурній корекції, таких як: контурна пластика підборіддя, корекція асиметрії губ або зморшок і так далі.

Контурна пластика обличчя: ціни та як записатися на консультацію?

В розділі сайту ЦІНИ ви можете дізнатися, скільки коштує контурна пластика обличчя, а також вартість інших послуг, що надаються нашою клінікою.


Контурна пластика обличчя консультація в клініці Medissa

Ми пропонуємо відвідати попередню безкоштовну консультацію нашого косметолога для того, щоб отримати індивідуальну інформацію про відповідну процедуру, наприклад, про контурну пластику носогубних складок і її ціну.

Для того щоб записатися на БЕЗКОШТОВНУ консультацію до лікаря дерматокосметолога і дізнатися більше про контурну пластику обличчя в Києві, зверніться call-центр клініки за номером телефону: (044) 502-67-67 . Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на безкоштовну консультацію.

Отзывы про Контурна пластика обличчя

НАШІ ЛІКАРІ
Гетало Катерина
Лікар Стоматолог - Ортопед
Сперанко Катерина
Лікар Дерматолог - Косметолог
Лєбєдєв Денис
Лікар Дерматолог - Косметолог