Що таке біоревіталізація, відгуки та основні переваги процедури

Біоревіталізація обличчя гіалуроновою кислотою (біологічна ревіталізація) - це ін'єкційна процедура глибокого зволоження та омолодження шкіри, за допомогою гіалуронової кислоти.

Відновлення шкіри обличчя відбувається завдяки активізації в організмі природного вироблення еластину і колагену. Шкіра стає пружною та еластичною.

Препарати на основі гіалуронової кислоти зволожують шкіру, ефективно розгладжують зморшки на обличчі, руках, в області шиї і декольте, покращують текстуру та колір шкіри, стимулюють природні процеси відновлення шкіри.

Біоревіталізація гіалуроновою кислотою всесезонна процедура, відмінно підходить, як для літнього періоду, так і для холодів з їх різкими температурними перепадами.

Біоревіталізація, фото 1

Для яких зон роблять біоревіталізацію?

Біоревіталізація очей - одна з найефективніших процедур у боротьбі з ранніми ознаками старіння в періорбітальній зоні. Завдяки спеціальній техніці глибокого введення, якою володіють лікарі нашої клініки, реабілітаційний період після процедури відсутній.

Біоревіталізація обличчя - процедура глибоко зволожує, надає тонус шкірі, вирівнює колір і структуру шкіри. Біоревіталізацію обличчя роблять пацієнти, які часто подорожують. Краще пройти процедуру мінімум за тиждень до перельоту, щоб уникнути набряклості. Курс біоревіталізації рекомендується виконувати до та після відпустки у теплих країнах, де шкіра піддавалася активному сонячному впливу.

Біоревіталізація рук, як і біоревіталізація шиї і декольте живить зони, які найпершими видають вік. Гіалуронова кислота притягує до шкіри молекули води, в яких містяться необхідні шкірі компоненти.

Біоревіталізація тіла - косметична процедура для тіла зволожує і підтягує шкіру в області живота, стегон. Курс біоревіталізації робить розтяжки на тілі менш помітними, більш світлими. Зволожена шкіра довше зберігає молодий вигляд.

Коли показана біоревіталізація?

 • Сухість, зневоднення шкіри обличчя, рук, декольте та шиї
 • Зморшки на обличчі, руках, в області декольте та шиї
 • Рубці та шрами
 • Втрата шкірою пружності та еластичності
 • Необхідно відновлення шкіри обличчя: шкіра пошкоджена після операції
 • Купероз
 • Пігментація
 • Зміна кольору обличчя
 • Процедура біоревіталізації гіалуроновою кислотою необхідна, якщо ви часто літаєте, збираєтеся на відпочинок у гори або на море, тому що ефективно захищає шкіру від впливу активного сонця і різких перепадів температур

Які препарати для біоревіталізації використовують у нашій клініці?

 • Ювідерм
 • Теосіаль і Теосіаль Реденсеті
 • Філорга
 • Корсе

Біоревіталізація, фото 2

Яка вартість процедури біоревіталізації?

Вартість процедури залежить від препарату і зони введення. Дізнатися вартість біоревіталізації та інших косметологічних процедур можна на сторінці сайту ЦІНИ

Як проходить процедура?

На консультації лікар уважно оглядає стан шкіри пацієнта й індивідуально підбирає препарат. Після чого, область введення обробляється анестезуючим кремом.

Лікар вводить ін'єкції певною технікою. Процедура займає не більше 10-20 хвилин. Біоревіталізація, як і уколи краси може бути виконана в обідню перерву.

Як записатися на консультацію?

Для того, щоб записатися на безкоштовну консультацію до лікаря дерматокосметологу зателефонуйте у наш call-центр за телефоном в місті Києві (044) 502-67-67.

Адміністратор підбере зручний для Вас час і запише на БЕЗКОШТОВНУ консультацію.

Біоревіталізація, фото 3

Отзывы про Біоревіталізація

НАШІ ЛІКАРІ
Сперанко Катерина
Лікар Дерматолог - Косметолог
Мірошниченко Оксана
Лікар Дерматолог - Косметолог
Лєбєдєв Денис
Лікар Дерматолог - Косметолог

Запис за телефоном 
(044) 502-67-67 або через  онлайн-заявку
на сайті просто зараз!

Біоревіталізація (Мезоестетик, Філорга) - 1 мл
3550 грн
Записатися на прийом
Біоревіталізація Ювідерм Гідрейт (Juvederm Hydrate) — 1 мл
5700 грн
Записатися на прийом
Біоревіталізація (Тіосіаль Реденсіті, Філорга M-HA18) - 1 мл
5150 грн
Записатися на прийом
Мезоксантін 199, Мезовартон
6900 грн
Записатися на прийом