Що таке апаратна косметологія?

Апаратна косметологія , фото 1

Апаратна косметологія — ультрасучасний напрямок в естетичній медицині і косметології. В апаратній косметології проводяться процедури з використанням спеціально розробленого обладнання та технологій.

Область застосування апаратної косметології різноманітна. В основному апаратна методика ефективна для лікування естетичних дефектів обличчя і тіла. У клініці Medissa представлені кращі косметологічні апарати, ефективність яких доведена клінічно.

Які апаратні процедури застосовують у нашій клініці?

Що таке мікрошліфування?

Мікродермабразія або мікрошліфування — це доведений до досконалості апаратний механічний пілінг при якому шкіра обробляється потоком мікроскопічних кристалів.

Мікродермабразія стимулює в організмі оновлення шкіри і її природну регенерацію. Алмазна мікродермабразія обличчя — дуже дбайливий і ефективний спосіб не тільки омолодити шкіру але і помітно зменшити рубці постакне і пігментацію.

Микродермабразия: відгуки

Мікрошліфовка це абсолютно безболісна і безпечна процедура, яка не вимагає використання анестезії та періоду реабілітації. Отримати додаткову інформацію про мікродермабразію обличчя та відгуки про процедуру ви можете на безкоштовній консультації у нашого косметолога.

Вартість мікродермабразії

Така процедура як, мікродермабразія і її ціна залежить від виду апарату (алмазна або алюмінієва мікродермабразія) для мікрошліфовки, від досвіду лікаря та місця проведення процедури.

Мікродермабразія в Києві — процедура не нова, але вимагає знань і досвідченості лікаря-дерматолога, як і будь-яка інша косметологічна процедура. Тому необхідно серйозно підходити до питання вибору косметологічної клініки, щоб зберегти здоров'я, красу і молодість шкіри.

Унікальний газорідинний пілінг

Газорідинний пілінг на апараті Jet Peel — це безконтактна (апарат не стикається зі шкірою) апаратна процедура на сучасному ізраїльському апараті JetPeel, який зарекомендував себе в усьому світі.

Газорідинний пілінг — це глибоке очищення шкіри, лімфодренажний масаж, а також незамінний активатор обмінних процесів і тонізації шкіри. Газорідинний пілінг на апараті Jet Peel можна робити в будь-який час року, включаючи літній та весняний періоди активного сонця.

На апараті Jet Peel також робиться безін'єкційна мезотерапія. Завдяки силі водного й повітряного струменів корисні мікроелементи і вітаміни вводяться глибоко в структуру шкіри. Безін'єкційна мезотерапія ідеально підійде всім, хто не наважується на ін'єкції.

Коли показаний газорідинний пілінг?

  • Рубці
  • Акне, постакне
  • Комедони
  • Нерівний рельєф шкіри
  • Жирна шкіра
  • Зниження тонусу м'язів
  • Набряклість
  • Тьмяний колір обличчя

Апарат Jet Peel

Апаратна косметологія , фото 2

Як проходить лікування в нашій клініці?

На консультації лікар дерматокосметолог індивідуально підбере найбільш підходящу Вам процедуру.

Перед кожною апаратною процедурою дерматокосметолог очищає шкіру від забруднень і косметики.

Всі апаратні процедури абсолютно безболісні і не вимагають анестезії.

Апаратні процедури тривають від 30 - 60 хвилин.

Після закінчення процедури лікар наносить на оброблену область заспокійливу живильну маску за типом шкіри.

Скільки апаратних процедур необхідно зробити для максимального ефекту?

Апаратні методики найбільш ефективні при їх проходженні курсом. Для того, щоб досягти найбільш яскраво виражених результатів рекомендуємо пройти курс 4-12 процедур, залежно від індивідуальних показань і обраної апаратної методики.

Отзывы про Апаратна косметологія: мікрошліфування, газорідинний пілінг JET PEEL

НАШІ ЛІКАРІ
Сперанко Катерина
Лікар Дерматолог - Косметолог
Мірошниченко Оксана
Лікар Дерматолог - Косметолог
Лєбєдєв Денис
Лікар Дерматолог - Косметолог

Запис за телефоном 
(044) 502-67-67 або через  онлайн-заявку
на сайті просто зараз!

Jet Peel чистка обличчя або декольте
945 грн
Записатися на прийом
Jet peel чистка спини
960 грн
Записатися на прийом
Jet М безін'єкційна мезотерапія з вітамінами
1195 грн
Записатися на прийом
Кріодермія класична
630 грн
Записатися на прийом